مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

بازارچه و مراکز خرید آمل

تصویر پیدا نشد !

بازارچه و مراکز خرید آمل , شهر آمل علاوه بر داشتن جاذبه‌های گردشگری، قطب صنعتی مازندران نیز به شمار می‌آید. گفته شده 46 درصد صنعت مازندران در شهرستان آمل مستقر شده و 76 درصد صادرات از این شهر صورت می‌گیرد. از طرفی دیگر شهرستان نوشهر نیز دارای دو بندر تجاری است. در حال حاضر حدود 500 فروند کشتی در این بنادر تردد می‌کنند. نوشهر، نزدیکترین بندر تجاری به پایتخت است و به مراکز مهم تجاری و صنعتی دسترسی دارد. به عبارتی آمل و نوشهر توانسته‌اند علاوه بر داشتن رونق گردشگری و جاذبه‌های توریستی، از ظرفیت‌های اقتصادی خود استفاده کنند.

.خرید و فروش ویلا در شمال و مازندران_(شهرستان آمل)

خیابان هراز

اگر به شهر آمل سفر کرده باشید، حتما از بومیان این شهر نام خیابان هراز را خواهید شنید. البته این خیابان با نام امام‌خمینی نیز شناخته می‌شود. هراز یکی از خیابان‌های مشهور آمل است که جزو گران‌ترین منطقه این شهر نیز به حساب می‌آید. برندهای لوکس، مراکز تجاری، فروشگاه‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های معروف آمل را در این خیابان می‌بینید.

مرکز تجاری اکسین

سیتی سنترهای اکسین در بسیاری از شهرهای شمالی افتتاح و راه‌اندازی شده‌اند. اکسین آمل با داشتن حدودا 1000 واحد تجاری به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های تجاری اکسین به حساب می‌آید. این مرکز تجاری در منطقه شهری و در ابتدای جاده هراز قرار گرفته است. برندهای لوکس و معروف را در این مجتمع تجاری خواهید یافت. به عبارتی طبقات اول تا سوم این مرکز تجاری منحصر به فروشگاه‌های پوشاک و طبقهٔ چهارم به عنوان مراکز تفریحی شناخته می‌شود. رستوران‌ها و فودکورت‌های متنوعی نیز در طبقه پنجم این مجموعه قرار دارد. در اطراف این مجموعه، هتل‌های اقامتی نیز در حال ساخت‌وساز هستند.

بازار روز

یکی از لذت‌های سفر به شهرهای شمالی، رفتن به بازار روز است. تنوع محصولات در بازار روز، صحنه‌های رنگارنگ و چشم‌نوازی را برای مسافران ایجاد می‌کند. بازار روز نوشهر به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری این شهر شناخته می‌شود. این مرکز خرید محل فروش محصولات غذایی و ‌صنایع دستی است. انواع سبزیجات تازه و محصولات محلی در این بازار به فروش می‌رسد. بوی ماهی تازه در بازار روز، شلوغی و همهمهٔ رهگذران و بازاریان، شور و حال کم نظیری را به نمایش می‌گذارد.

خیابان 17 شهریور

اگر از آتشکده آمل بازدید کرده باشید، در اطراف این بنای تاریخی خیابانی به نام 17 شهریور را می‌بینید. مغازه‌های رنگارنگ و مراکز خرید بسیاری در این خیابان وجود دارند. اطراف این خیابان، بناهای تاریخی و تفریحی مانند بقعهٔ میرحیدرعلی، گنبد شمس طبرسی، رستوران بوف و پارک دهکده طلایی قرار گرفته است.

.خرید و فروش ویلا در شمال و مازندران_(شهرستان آمل)

.

.

.

.

خرید و فروش ویلا در شمال و مازندران_(شهرستان آمل)

بازارچه و مراکز خرید آمل

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.