مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

برای خرید آپارتمان ساحلی چه شرایطی را باید رعایت کرد؟ | جهان سنتر

برای خرید آپارتمان ساحلی چه شرایطی را باید رعایت کرد؟

برای خرید آپارتمان ساحلی چه شرایطی را باید رعایت کرد؟ | برای خرید آپارتمان ساحلی همواره باید شرایط مختلفی را بسنجیم تا به هدفی که مورد انتظارمان است برسیم. با جهان سنتر همراه باشید.

به طور کلی سرمایه گذاری در بخش مسکن به خصوص اگر در مورد خرید آپارتمان ساحلی باشد بسیار کم ریسک و پر سود می باشد.

خرید آپارتمان ساحلی با سود بالایی همراه می باشد که می توان با قیمتی پایین تر از ویلا ساحلی آن را خریداری کرد.

آپارتمان های ساحلی در خط ساحلی ساخته شده اند. و منظره رو به دریا دارند، این آپارتمان ها را بیشتر افرادی انتخاب می کنند که دوست دارند در محیط ساحلی زندگی کنند.

همچنین بیشتر پایتخت نشین ها که به مناطق شمالی کشور مهاجرت می کنند ترجیح می دهند آپارتمان های ساحلی را برای زندگی انتخاب کنند.

مطالب بیشتر:

مزایا خرید آپارتمان در بابلسر | جهان سنتر

هرچه را که برای خرید ویلای شهرکی باید بدانید | جهان سنتر

بهترین روش های خرید ویلا شمال مازندران

آپارتمان ساحلی

از شرایطی که باید هنگام خرید آپارتمان ساحلی رعایت کرد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

اول از همه باید از نوساز یا قدیمی ساخت بودن آپارتمان ساحلی مطلع شویم،. آپارتمان هایی که قدیمی ساخت هستند ممکن است مستهلک شده باشند یعنی رطوبت باعث تخریب آن ها شده باشد.

مورد دیگری که باید به آن توجه کنید بررسی اطراف آپارتمان ساحلی است، .اینکه اطراف آپارتمان چه نوع امکاناتی وجود دارد، آیا امکانات رفاهی و تفریحی دارد یا خیر؟

وضعیت مالکیت آپارتمان را بررسی کنید، اینکه آپارتمان ساحلی سند شش دانگ دارد یا به صورت قولنامه ای به فروش می رسد.

امکانات خود آپارتمان را بررسی کنید،. اینکه به صورت لوکس است یا ساده، مثلا برخی آپارتمان های ساحلی امکانات کاملی دارند و مبله هستند اما برخی دیگر مبله نیستند همگی این ها در قیمت نهایی آپارتمان تاثیر گذار می باشد.

تعیین بودجه لازم جهت خرید آپارتمان ساحلی مهم است،. اگر در همان ابتدای کار بودجه مالی را تعیین کنید راحت تر می توانید به دنبال آپارتمان مورد نظر بروید.

اگر قصد خرید آپارتمان ساحلی را در یک منطقه مشخص دارید حتما قبل از اینکه معامله ای صورت گیرد. در مورد خود ساختمان و محله تحقیق کنید. می توانید با همسایه ها و ساکنین آن مجتمع در مورد اینکه آیا شکایتی برای این ملک ثبت شده یا خیر صحبت کنید.

خرید آپارتمان در بابلسر

حتما از آپارتمان مورد نظر بازدید کنید و تمام قسمت های آن اعم از تعداد اتاق ها، فضای انباری، قفسه ها، کمد های لباس، سیستم گرمایشی و سرمایشی، لوله کشی آب سرد و گرم، سیستم تهویه و فشار آب داخل ساختمان را بررسی کنید.

سعی کنید آپارتمان ساحلی را خریداری کنید که دارای پارکینگ اختصاصی باشد که بتوانید خودروی خود را در هر موقعیتی پارک کنید.

در برخی از آپارتمان ها که فاقد پارکینگ هستند ساکنین مجبور می شوند خودروی خود را در بیرون از ساختمان پارک کنند که این از لحاظ امنیت آن ها را با مشکل مواجه می کند.

یکسری از شرایطی که برای خرید آپارتمان ساحلی در بالا به آن ها اشاره کردیم مثل کم ریسک بودن، ارزان بودن و پر سود بودن در تمامی موارد زیر هم شامل می شود :

زمین شهرکی در شمال

آپارتمان در شمال

آپارتمان ساحلی

خرید ویلا در نوشهر

ویلا در سرخرود

ویلا در بابلسر

و ویلا در چمستان
آپارتمان ساحلی در بابلسر و سرخرود بسیار ارزان می باشد و قیمت های مناسبی نسبت به سایر شهرهای شمالی دارند

مجتمع های لب ساحل :

اخیرا در شمال کشورمان ساختمان های بزرگی در اطراف ساحل ساخته شده اند تحت عنوان مجتمع های لب ساحل که معمولا تعداد واحدهای بسیار زیادی دارند.

مجتمع های لب ساحل از لحاظ امکانات تفاوت هایی با آپارتمان های مستقل و خصوصی دارند.

یکی از مزیت های مهم این مجتمع ها این است، که امنیت این مجتمع ها خیلی بالا است و یکسری امکانات تفریحی و رفاهی دارند، معمولا در اطراف مجتمع های لب ساحل یکسری تفرجگاه ها وجود دارد که دارای امکاناتی همچون قایق سواری، جت اسکی، شنا، کارتینگ، رستوران و کافه و مراکز خرید می باشد.

برای خرید آپارتمان ساحلی چه شرایطی را باید رعایت کرد؟

جهان سنتر نکات اجاره

مسکن مهر :


پروژه ساخت مسکن های مهر حدود ۱۵ سالی می شود که استارت خورده است، در شروع پروژه مسکن مهر واحد های آن با قیمت های خیلی خیلی پایین عرضه شد به طوری که آرزوی خیلی ها را برای خانه دار شدن برآورده کرد.

واحدهای مسکن مهر معمولا در ابتدا امکانات تفریحی و رفاهی کمی داشتند و در واقع جزو مناطق مستعد رشد محسوب می شوند که با گذشت هر سال امکانات رفاهی و تفریحی بیشتری در اطراف این مسکن ها افتتاح می شود که این باعث افزایش ارزش واحدهای مسکن مهر می شود.

قیمت آپارتمان های موجود در مسکن مهر شهرهای سرخرود و بابلسر خیلی پایین است، تمام ساختمان ها و بلوک های این مسکن مهرها نوساز می باشند و اکثرا در محیط آرام و خلوت ساخته شده اند.

آپارتمان های ساحلی شهرکی :


آپارتمان های شهرکی یک مجموعه ای از آپارتمان ها هستند که در اطراف ساحل ساخته شده اند، این شهرک های ساحلی معمولا محیط آرامی دارند، منظره آپارتمان های ساحلی شهرکی معمولا رو به دریا و جنگل بوده و منظره بی نظیری از طبیعت شمال را دارند.

داخل این شهرک ها امکانات رفاهی و تفریحی و مراکز خرید متعددی وجود دارد مثل شهرک فرهنگیان بابلسر که دارای همه این امکانات است، آپارتمان های موجود در این شهرک طراحی زیبایی دارند و نوساز هستند و دارای امکاناتی همچون پارکینگ، نگهبانی، آسانسور، انباری و کابینت و … می باشند.

امنیت این شهرک ها بسیار بالا می باشد و ورودی و خروجی شهرک به طور کامل توسط نگهبانی کنترل می شود و از ورود افراد غیر متفرقه به داخل شهرک جلوگیری می شود.

آپارتمان ساحلی شهرکی

فرهنگ آپارتمان نشینی


اگر قصد دارید در آپارتمان زندگی کنید باید قبل از خرید آن از یکسری قوانین اطلاعات کسب کنید.

به طور کلی فرهنگ آپارتمان نشینی یعنی استفاده درست و مناسب از قسمت های مشترک آپارتمان، هر آپارتمانی برای خود یکسری شرایطی را در نظر می گیرد. که ما در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد.

از استفاده وسایل صوتی و تصویری با صدای بلند در ساعاتی که دیگران در حال استراحت هستند و از برگزار کردن مهمانی های شبانه به خصوص در وسط ایام هفته خودداری کنید.

هزینه های شارژ ساختمان، خدمات شهری و هزینه های مربوط به آب، برق، گاز و تلفن را باید به موقع پرداخت کنید.

در جلسات ماهانه و هفتگی که در ساختمان برگزار میشود حتما شرکت کنید.

نظافت را در پله ها، راهرو، پاگرد و آسانسور که مکان های مشترکی هستند رعایت فرمایید.

تعمیرات و تغییرات آپارتمان باید با اجازه مدیریت ساختمان صورت گیرد پس از اقدام های خودسرانه خودداری کنید.

آپارتمان ساحلی در مازندران

فرهنگ آپارتمان نشینی

ساکنین یک آپارتمان حق دخالت در زندگی واحدهای دیگر و همسایگان را ندارند و همواره باید تمام ساکنین حقوق یکدیگر را رعایت کنند.

اگر می خواهید از آب، برق و گاز به مقدار بیشتری استفاده کنید. به عنوان مثال غذای نذری بپذید حتما از بقیه همسایه ها اجازه بگیرید.

رعایت قوانین آپارتمان نشینی نظم خاصی به ساختمان می دهد. که باعث می شود ساکنین آن آپارتمان در کمال آرامش زندگی کنند، پس همه ساکنین آپارتمان موظف اند در تمامی مواردی که ذکر کردیم با مدیریت ساختمان همکاری کنند.

یکی از بهترین روش ها که به وسیله آن می توان سطح آگاهی شهروندان را در جهت قوانین و فرهنگ آپارتمان نشینی افزایش داد بروشورهای آموزشی است، که شهرداری ها در همین خصوص بین شهروندان توزیع می کنند، استفاده از این روش رعایت قوانین مربوط به فرهنگ آپارتمان نشینی را تا حد بالایی افزایش می دهد.

با املاک جهان همراه باشید.

http://amlaak-jahan.net/

jahancenter.com

https://villajahan.com/

http://amlaak-jahan.com/

جهان سنتر

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.