مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟ _ تا بیشترین سود را ببریم و از ضرر احتمالی جلو گیری کنیم. دلایل پر سود بودن خرید ویلا در شمال را می گوییم.

جهان سنتر

در کدام منطقه استان مازندران سرمایه گذاری کنیم

به طور کل 5 شهر معروف و مطرح از میان شهرهای مازندران به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب. و نزدیکی دریا و جنگل با فاصله کم به هم مسافت نزدیک به جاده تهران . تجمع ویلاهای فروشی با تعداد شهرک‌های بزرگ و مطرح فروشگاه‌های زنجیره‌ای برند فروشی‌ها فست فودها تله کابین و مناظر دیدنی و جذاب طبیعی در این مناطق باعث شده. تا نسبت به شهرهای شمالی کشور. (متل قو، کلارآباد، نمک‌آبرود، نوشهر، رویان) گوی سبقت را از شهرهای دیگر این استان برآیند.
شهرهای دیگر مازندران مانند بابلسر، محمودآباد، ایزدشهر، نور و چمستان به دلیل اختلاف مسافت زیاد دریا و جنگل از هم، در اولویت بعدی سرمایه گذاری قرار دارند.

موقعیت ویلا، کجا بهتر از شمال؟

شمال که به شهر سروهای بلند، معروف است، یک نقطه کانونی برای سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. زمانیکه مسائل مربوط به سرمایه‌گذاری را تشریح می‌کردیم، این نکته را بولد نمودیم که سرمایه‌گذاری در مناطق پرتقاضا، یک نکته نقض است. واضح است که مکان‌هایی که با تقاضای عدید، رابطه تنگاتنگ دارند، شانس موفقیت در سرمایه‌گذاری را تصاعدی بالا خواهند برد (در این مناطق، ارزش واقعی ملک روی ریل صعودی قرار دارد و دائماً رو به رشد است، ضمن این که رهن، اجاره و حتی فروش آن‌ها هم در زمانی سریع و هم با قیمت خوب، عملی می‌شود.)

وقتی از مکان‌های پرتقاضا در ایران می‌گوییم اولین نامی که در ذهنمان زنده می‌شود، شمال است. جائیکه سبزینگی و تازگی را از طبیعت وام می‌گیرد و بذر امید را در وجودمان می‌کارد. این دلایل،  هجوم خریداران ویلا به این دیار را توجیه می‌کنند و عیار ویلای شمال را به درجه خلوص نزدیک‌تر می‌سازند.

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

خرید زمین و ویلا در شمال یک راه سرمایه‌گذاری است

از ابتدای مقاله مدعی شدیم که محوریت سرمایه‌گذاری در نوشته پیش‌رو، تشدید می‌یابد. این‌بار ملموس‌تر سرمایه‌گذاری از طریق خرید ویلا و زمین در شمال را تشریح خواهیم کرد تا حجت را تمام کنیم و مُهر نهایی را پای مفید بودن خرید ویلا و زمین در شمال به ثبت برسانیم.

خرید ویلا و زمین در شمال، راهی است برای سرمایه‌گذاری چون:

قیمت ویلا . در شمال، با گذشت زمان، افزایش می‌یابد. بنابراین حتی اگر دست به هیچ کاری نزنید. و ویلای خریداری شده. را به حال خود رها کنید. نیز همگام با رشد تورم، ارزش ملک شما فزونی خواهد یافت. مدتی است افت ارزش پول ملی، نمود پیدا کرده. با اوج گرفتن قیمت در بازارهای همچون سکه و ارز، قیمت مسکن نیز بر ریل صعود سوار شده است.

 از آنجا که ما ایرانیان بر این نکته واقفیم که آنچه گران شد. دیگر ارزان نمی‌شود. کسانی که ویلا در شمال خریدند. به نوعی برگ برنده‌ای را به نام خود زدند. این حکایت به قوت خود باقی است و آن که امروز خرید ویلا و زمین شمال را انجام می‌دهد. در آینده‌ای نزدیک. به سود سرشاری می رسند.

یک قانون نانوشته وجود دارد که در حضور نرخ بالای تورم، ارزش واقعی ملک با گذشت زمان فزونی می‌یابد و ایران کشوری است با نرخ تورم بالا. میزان رشد قیمت ملک خریداری شده وابسته به موقعیت مکانی آن است. با خرید ویلا و زمین در چمستان و نور، دست انداخته‌ایم در دست سرمایه‌گذاری.

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

معیارهای خرید ویلا در شمال

 1. مسیرهای ارتباطی
 2. امکانات گردشگری
 3. امکانات شهری (آب، برق، گاز، تلفن)
 4. نوع سند
 5. نزدیکی مراکزی شهری مانند مراکز درمانی، بازار و مراکز خرید
 6. ویلای شهرکی یا تکی
 7. همسایگان
 8. امنیت
 9. کیفیت ساختمان (نوع مصالح، اسکلت، پنجره‌ها، …

دلایل پر سود بودن خرید ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال در واقع یک فعالیت اقتصادی می باشد . شما زمانی از یک فعالیت اقتصادی اطمینان پیدا می کنید و سودی را نصیب شما می کند که به همه جوانب و عوامل تاثیرگذار در معامله دقت کنید و از همه جهت بررسی های خود را انجام دهید . پیشنهاد ما به شما این است که قبل از اقدام به خرید ویلا در شمال حتما از تجربیات یک فرد متخصص و آشنا به منطقه و در درجه اول امین بهره ببرید و نظرات کارشناسی فعالان اقتصادی منطقه رو دائما مد نظر داشته باشید .

ویلاها و زمین های شمال هنوز از قیمت پایین و مناسبی برخوردار هستند

یکی از دلایلی که خرید ویلا در شمال را جهت سرمایه گذاری توجیه می کند این است که قیمت ویلاها و زمین‌های قابل فروش در شمال ، هنوز قیمت مناسب و پایینی دارند و  نسبت به کلان شهرها و زمین‌های اطراف از قیمت های معقول تری برخوردار هستند . مطلب بعدی اینکه هزینه‌های جانبی دیگر هم که در ویلا و زمین مطرح است و ناگزیر از صرف بودجه در آنها هستیم هم مقرون به صرفه تر از شهرهای دیگر می باشد  . به طور مثال هزینه مصالح مورد نیاز برای ساخت ویلا در شمال و یا هزینه وسایل ایاب و ذهاب مصالح و دستمزد استادکاران و کارگران ساختمانی در شمال به مراتب پایین تر از کلانشهرها می باشد .

این و دیگر مزیت های خرید ویلا در شمال باعث شده که سرمایه‌گذاری از طریق خرید ویلا در شمال یک انتخاب هوشمندانه و آگاهانه به حساب بیاید .

بهره مندی از آب و هوای پاک و بی نظیر در شمال

یکی از عوامل مهمی که سبب جذب تعداد بالایی از افراد . مخصوصا ساکنان کلان شهرها . جهت سرمایه‌گذاری به سمت شهرهای کوچک شمال ایران شده است . آب و هوای پاک و سالمی است که شهرهای بزرگ و شلوغ به هیچ عنوان صاحب آن نیستند . بهره مند شدن از هوای پاک به همراه دیدن مناظری رویایی و زیبا تنها با خرید ویلا در شمال برای شما امکان پذیر است . گذراندن ایام تعطیل به همراه آرامش در کنار خانواده و یا دوستان در محیطی باصفا و شخصی ، چیزی است که با خرید ویلا در شمال نصیب شما می شود .

با خرید ویلا در شمال ؛ علاوه بر سرمایه‌گذاری ، این فرصت نیز برای شما فراهم است که بتوانید در طول سال سفرهای کوتاهی به این منطقه داشته باشید و با خیال راحت در ویلای شخصی خود ساکن شوید و اوقات خوشی را کنار خانواده و یا دوستانتان رقم بزنید .

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

منطقه پر تقاضا زیباکنار برای خرید ویلا

زیباکنار عضوی از منطقه آزاد در فاصله 39 کیلومتری رشت قرار دارد و هر طرف آن را نگاه کنید ویلا های مدرن و لوکسی می بینید. تنوع در خرید زمین و خرید ویلا در این منطقه به قدری زیاد است .

آب و هوای این منطقه در بیشتر مواقع دلپذیر و مطبوع بوده و گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است.
تاسیس فرودگاه رشت در این منطقه. خرید ویلا و سرمایه گذاری را افزایش داده . و آن را در رتبه برتر خرید ویلا قرار داده است.
پل چوبی و آکواریوم منطقه آزاد ،پیست کارتینگ، پارک ملی بوجاق، از مکان های دیدنی زیبا کنار است.

در جواب افرادی که می گویند کجا ویلا بخریم؟ اصلا توصیه نمی شود که زیباکنار را انتخاب کنند. زیرا به دلیل ساخت ویلا های زیاد در این منطقه. از استاندارد ساخت و ساز کاسته شده بنابراین باید با نهایت توجه اقدام به ساخت ویلا کرد. و فصل تابستان برای این کار و سرمایه گذاری مناسب تر است.

بهشتی به نام رامسر

کمتر کسی پیدا میشود که بگوید عروس شمال را نمیشناسم یا نرفته ام ولی ما در این مقاله می خواهیم شما را بیشتر با این منطقه یا همان عروس شمال آشنا کنیم.

رامسر نیز از مناطق سرسبز ایران است که طبیعت و چشمه های آن بسیار خیره کننده است و مورد توجه خاص و عام بوده است.
روستای جواهرده، جنگل دالخانی،کاخ مرمر، موزه‌ عاج از مکان های دیدنی رامسر به شمار می روند.

تابستان های رامسر بسیار شرجی و زمستان های آن سرد است.اما به دلیل دارا بودن مناطق تفریحگاهی زیاد و جاذبه گردشگری این منطقه هم عضوی از منطقه های برتر برای خرید ویلا و سرمایه گذاری به شمار می رود.

اگر هنوز سوال شما این هست که کجا ویلا بخریم؟ باید به این نکته توجه کنید که اگر ساکن پایتخت ایران یا اطراف آن هستید برای خرید ویلا کمتر به سمت رامسر بروید زیرا مسیر آن طولانی می شود. و برای تفریح ممکن است خسته کننده باشد.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

برای سرمایه گذاری کجا ویلا بخریم؟

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.