مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

خرید زمین در چمستان

خرید زمین در چمستان

خرید زمین در چمستان


خرید زمین در چمستان، یکی دیگر از روش های پیشنهادی برای سرمایه گذاری در شهرهای شمال کشور می باشد. از آن جایی که خریداران همیشه با هدف رسیدن به سود. بیشتر اقدام به سرمایه گذاری در شمال کشور می کنند. ممکن است برای رسیدن به اهداف خود از روش های مناسبی همچون خرید آپارتمان یا خرید ویلا در شمال استفاده کرده باشند.

مطالب بیشتر:

مزیت خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا

خرید زمین با کیفیت و مرغوب در سرخرود

بنابراین به جرأت می توان گفت خرید زمین در چمستان، نیز به عنوان یک فاکتور پیشنهادی برای کسانی که همیشه به دنبال روش مناسب برای سرمایه گذاری در شهرهای شمال کشور می باشند می تواند با سود زیادی همراه باشد.

شهرهای شمال ایران در بحث خرید زمین یکی از محبوب ترین مناطق نزد خریداران و علاقه مندان به خرید زمین محسوب می شود. شمال ایران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و بهره مندی از وجود جنگل و دریا منطقه ای ایده آل جهت خرید زمین می باشد.

خرید ویلا در چمستان

در میان شهرهای شمالی، شهری خوش نام و نشان به نام چمستان خودنمایی می کند. که با داشتن ویژگی هایی بی نظیر مشتاقان خاص خود را دارد. خرید زمین در چمستان، یکی از مباحث داغ این روزها جهت سرمایه گذاری در شمال می باشد. که باید تمامی ابعاد این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

خرید زمین با قیمت مناسب در چمستان


در این منطقه ، زمین های ارزان و گران فراوانی وجود دارد که خریداران زمین در چمستان باید در هنگام خرید نکات مهمی را در نظر بگیرند و هر ارزانی قیمتی را جدی بر نشمارند. در واقع سراغ هر زمین ارزان قیمتی نباید رفت و بلاعکس نباید زمینی با قیمت سرسام آور خریداری کرد.

هدف، خرید زمین با قیمت مناسب می باشد که امکانات و ویژگی های مناسبی نیز داشته باشد.در هنگام خرید زمین با قیمت مناسب در چمستان باید موقعیت جغرافیایی زمین مورد بررسی قرار بگیرد.

در میان زمین های واقع شده در حاشیه شهر و نوار ساحلی نیز باید امکانات آن محدوده نیز بررسی شود،. وجود امکاناتی همچون برق، گاز، تلفن و آب آشامیدنی در قیمت نهایی زمین بسیار تأثیر گذار می باشد. دسترسی به امکانات رفاهی از قبیل مرکز خرید ها و بانک و ادارات نیز تأثیر به سزایی در قیمت زمین در چمستان دارند.

به طور کلی هر چقدر زمین مد نظر شما در حاشیه شهر باشد قیمت آن کمتر است و به همان نسبت امکانات آن نیز ضعیف تر می باشد و برعکس اگر زمینی که قصد خرید آن را دارید در محدوده داخل شهر باشد دارای قیمت بالاتری بوده و طبیعتا از امکانات بیشتری برخوردار می باشد.

خرید زمین در چمستان

خرید زمین در چمستان

نکات حقوقی که باید در هنگام خرید به آن ها توجه شود :


در هنگام خرید زمین حتما باید به وضعیت مالکیت زمین توجه گردد به طوری که باید از خرید زمین های بدون سند پرهیز کرد. زمین سند دار از لحاظ قانونی هیچ گونه مشکلی بابت خرید و فروش ندارد و خریدار با خیال آسوده نسبت به خرید زمین اقدام می کند.

در میان زمین های مطمعن و سند دار، زمین هایی نیز وجود دارند که وضعیت مالکیت آن ها به طور واضح مشخص نشده است و زمین سند خاصی ندارد و مجوز ساخت نیز به آن ها تعلق نمی گیرد. در هنگام خرید زمین در چمستان، باید از خرید این گونه زمین ها پرهیز کرد و گول افراد سواستفاده گر را نخورد.

شاید در بررسی آگهی های خرید و فروش زمین در چمستان بسیار به این جمله که با سرمایه ای اندک صاحب زمین در بهترین نقطه چمستان شوید برخورده اید. به این نوع آگهی ها باید شک کرد چون زمینی با وضعیت مالکیت مشخص و مجوز ساخت، امکانات رفاهی مناسب با قیمتی ارزان وجود ندارد،. در صورت وجود باید تمامی نکات گفته شده به طور کامل بررسی شود.

خرید آپارتمان در نوشهر

زیرا با پیگیری های شهرداری و ادارات مربوطه منطقه چمستان در نهایت ویلا و یا ساختمان ساخته شده. در آن زمین تخریب خواهد شد و فرد صاحب زمین باید مشمول پرداخت جریمه های سنگین نیز شود.

زمین های داخل و خارج طرح هادی در چمستان


در چمستان، زمین های مختلفی چه در داخل طرح هادی و چه در خارج از آن وجود دارد. در هنگام خرید زمین در چمستان باید توجه شود. که اگر زمین خریداری شده را برای ساخت و ساز خریداری می کنید. حتما باید داخل طرح هادی باشد.

طرح هادی روستایی نیز طرح جالبی جهت سازماندهی زمین روستایی است. که میزان گسترش یافتن زمین های روستایی را به منظور ساخت و ساز تعیین می کند. زمین هایی که داخل طرح هادی می باشند امکان اخذ مجوز ساخت و ساز را دارند.

جهان سنتر
جهان سنتر

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.