مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا _ شهرک خانه دریا یکی از زیباترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های ویلایی در استان مازندران برای خرید ویلا در شمال است. قواره‌های زمین در این شهرک، بزرگ است و معماری ویلاهای آن به سبک خاصی طراحی شده است. در این مطلب قصد داریم به معرفی کامل شهرک ویلایی خانه دریا بپردازیم؛ درباره متراژ و قیمت ویلاها در نواحی مختلف شهرک صحبت می‌کنیم.

قوانین تردد در ویلا را به همراه امکانات داخل شهرک برای ساکنین بررسی خواهیم کرد و در نهایت، شما با امتیازات و مزایای خرید ویلا در شهرک خانه دریا آشنا خواهید شد. این شهرک بزرگ و زیبا یکی از محبوب‌ترین شهرک‌های مازندران است و می‌تواند ویلاهای ساحلی بسیار عالی را در اختیار شما قرار دهد.

جهان سنتر

قیمت خرید ویلا در شهرک خانه دریا تحت عوامل مختلفی تغییر می‌یابد. این نوسانات قیمت قطعاً با تغییرات قیمت بازار املاک و مستغلات است. از آنجائیکه این شهرک در مازندران جزء شهرک‌های قدیمی محسوب می‌شود . در بهترین منطقه مازندران نزدیک ساحل ساخته شده است.طرفداران زیادی دارد.

این شهرک در منطقه ساحلی قرار گرفته . گزینه‌های مختلفی را با قیمت‌های متفاوت برای خرید ویلا شهرکی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای افرادی که به خرید ویلاهای بزرگ چند خوابه با امکانات محوطه سازی و فضای سبز زیبا اهمیت می‌دهند، ویلاهای شهرک خانه دریا می‌توانند این نیاز را برای آن‌ها برآورده کنند.

خرید ویلا شهرکی در مازندران مزایای زیادی را برای زندگی به همراه دارد. زمانیکه در ویلاهای شهرکی زندگی می‌کنید از امنیت شهرک مطمئن هستید. همچنین به نوار ساحلی دسترسی دارید و می‌تواند یک فضای مناسب برای پیاده‌روی روزانه شما باشد. از طرف دیگر خرید ویلاهای شهرکی یک سرمایه‌گذاری مناسب در مازندران محسوب می‌شود.

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا
خرید ویلا در خانه دریا

برای اینکه با ویژگی‌ها امکانات و تمام شرایط ویلاها در شهرک خانه دریا آشنا شوید، در یک بخش تخصصی و جامع پیرامون معرفی، نقد بررسی و تاریخچه این شهرک، مطالبی را عنوان می‌کنیم. با ما همراه باشید و از تماشای نمای جذاب قسمت‌های مختلف این شهرک لذت ببرید. در انتهای این مطلب به شما اطمینان می‌دهیم که حتماً تشویق می‌شوید تا سرمایه خود را برای خرید ویلا در شهرک خانه دریا مازندران اختصاص دهید.

مقدمه کلی در مورد شهرک خانه دریا

شهرک خانه دریا در محدوده بین سرخرود و محمودآباد در استان مازندران ساخته شده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر آدرس این شهرک را به شما بگویم. این منطقه در 12 کیلومتری سرخرود به محمودآباد قرار گرفته . وسعت کل آن حدود ۲۵۰ هکتار است. این شهرک جزء بهترین و قدیمی‌ترین شهرک‌های مازندران محسوب می‌شود.

در شهرک خانه دریا مازندران، ۱۴۰۰ قواره ملک وجود دارد . بیشتر از ۱۰۰۰ آپارتمان به تدریج در آن ساخته شده است. برخی از ویلاهای شهرک ویلایی خانه دریا در چند سال اخیر ساخته شده و معماری شیک و لوکس دارند.

از آنجائیکه این منطقه جزء شهرک‌های قدیمی، متعلق به دوران شاهنشاهی، محسوب می‌شود. بنابراین ویلاهایی که در قواره اول شهرک ساخته شده‌اند معمولاً بافت قدیمی‌تری دارند.

به طور کلی قواره‌های زمین داخل شهرک دارای متراژ مختلف هستند؛ این متراژ می‌تواند از ۶۰۰ متر تا ۱۴۰۰ متر متغیر باشد. در مواردی که قواره زمین در شهرک خانه دریا محدودتر باشد، محدوده متراژ از ۶۰۰ متر شروع می‌شود و می‌تواند در مقادیر ۶۵۰ متر، ۷۵۰ متر و ۹۰۰ متر تغییر کند.

جهان سنتر

قواره‌های متوسط زمین در این شهرک از ۶۰۰ متر تا ۱۰۰۰ متر معرفی شده است. در مناطقی که محدودیت قواره زمین وجود نداشته باشد، متراژ آن تا ۱۴۰۰ متر هم موجود است.

در این قسمت یک تعریف ساده بیان می‌کنیم که درک بهتری به شما می‌دهد تا بتوانید ویلاهای شهرک خانه دریا را ارزیابی کنید.

وقتی می‌گوییم قواره زمین داخل شهرک، ۶۰۰ متر است. یعنی یک ویلا به همراه محوطه آن در مساحت ۶۰۰ متر ساخته می‌شود و از این مقدار تجاوز نمی‌کند. این حالت برای متراژهای دیگر هم وجود دارد؛

یعنی شما یک قواره زمین با متراژ ۱۴۰۰ متر می‌خرید و در آن می‌توانید ویلا بسازید یا محوطه سازی کنید؛ تمام 1400 متر به قواره زمین ویلای شما اختصاص دارد.

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا
خرید ویلا در خانه دریا

با توجه به صحبت فوق می‌توان نتیجه گرفت که زمین‌هایی که قواره بیشتری دارند، ویلاهای لوکس‌تری می‌توان داخل آن ساخت و در نتیجه، قیمت خرید ویلا در این شرایط بیشتر خواهد شد.

بنابراین به طور کلی قیمت خرید و فروش ویلا در شهرک خانه دریا بستگی به قواره زمین، موقعیت ویلا از ساحل و امکانات ساختمان ویلا متغیر است. در قسمت‌های بعدی پیرامون امکانات و ویژگی‌های شهرک و هر یک از ویلاها بیشتر صحبت می‌کنیم.

امنیت و حریم خصوصی در داخل شهرک خانه دریا

یکی دیگر از مهم‌ترین امکانات شهرک خانه دریا که برای بسیاری از مالکین اهمیت دارد، امنیت شهرک است. حدود ۱۲۰ نفر تیم حرفه‌ای در بخش امنیت شهرک فعالیت می‌کنند. این نیروهای کارآزموده در سه شیفت کاری، مناطق مختلف شهرک را تحت کنترل دارند.

این شرایط، مهم‌ترین دلایلی است که مشتریان نسبت به خرید ویلا شهرکی در این شهرک معروف در مازندران علاقه نشان می‌دهند. خرید و فروش ویلاها در داخل شهرک هم با استقبال خوبی مواجه است.

و اما اکنون بپردازیم به سایر امکانات و مشخصات ویلاها در داخل شهرک…

قیمت خرید ویلا در شهرک خانه دریا

نحوه قیمت‌گذاری برای خرید ویلا در شهرک خانه دریا با یک معیار مشخص انجام می‌گیرد. ملاک و معیار قیمت‌گذاری ویلاها در این شهرک، “فاصله از ساحل” است. یعنی بسته به اینکه ویلا از خط ساحلی چقدر فاصله دارد، به ازای هر متر مربع، قیمت‌گذاری می‌شود. این کار بر حسب قیمت زمین انجام می‌گیرد. قیمت زمین‌های این شهرک از ۲۰ میلیون تا ۲۵ میلیون تومان متغیر است. هرچه از خط ساحلی دورتر شویم، قیمت زمین‌ها کمتر می‌شود.

از دیدگاه دیگر، قیمت‌گذاری را می‌توان بر حسب فاصله از درب ورودی شهرک خانه دریا عنوان کرد. یعنی شهرک‌هایی که در نزدیکی درب ورودی ساخته شده‌اند، کمترین قیمت را دارند. اما شهرک‌هایی که نزدیک ساحل دریا هستند گرانترند. این قیمت به همین ترتیب به صورت پلکانی افزایش پیدا می‌کند.

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا
خرید ویلا در خانه دریا

به طور متوسط قیمت‌ها می‌تواند از ۹ میلیارد تومان شروع شود و تا ۱۰۰ میلیارد تومان هم افزایش داشته باشد! این تغییر قیمت با توجه به ساختار و موقعیت ویلا تعبیر می‌شود. هیچ محدودیتی در خرید و فروش ویلاهای شهرکی در خانه دریا وجود ندارد؛ به صورت متداول از طریق مشاوران املاک این کار انجام می‌گیرد.

برخی از سندهای ویلاهای این شهرک به دوران قبل از انقلاب، دوره شاهنشاهی، مربوط می‌شود…

اجاره ویلا در شهرک خانه دریا

برای گردشگرها و مسافرانی که بسیار به مناطق شمال کشور علاقه‌مند هستند و می‌خواهند چند روزی را در آب و هوای دلپذیر شمال سپری کنند، ویلاهای خانه دریا بهترین موقعیت خواهند بود. انواع ویلاهای همکف و ویلاهای آپارتمانی را می‌توانید در این شهرک برای اجاره انتخاب کنید. شرایط اجاره ویلا در خانه دریا به صورت روزانه، ماهانه و هفتگی می‌باشد. قیمت اجاره ویلا بر اساس متراژ ساختمان و موقعیت آن تنظیم می‌گردد.

به طور کلی قیمت اجاره ویلا در شهرک خانه دریا در ویلاهای همکف از 5/1 میلیون تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا ۵ میلیون تومان و ۱۰ میلیون تومان هم افزایش داشته باشد. اگر برای تعطیلات آخر هفته، دو یا سه روز به دنبال ویلاهای نزدیک به ساحل هستید، این شهرک معروف در مازندران را انتخاب کنید..

امکانات شهرک خانه دریا

شهرک خانه دریا حدود دو کیلومتر نوار ساحلی شنی دارد، بنابراین بهترین گزینه برای پیاده‌روی روزانه است. امواج گوش‌نواز دریا به همراه تلالو نور خورشید بر روی سطح آب، احساسی را در شما زنده می‌کند که مانند آن را در هیچ کجا تجربه نخواهید کرد! خرید ویلا در شهرک ویلایی خانه دریا به راحتی این فرصت را برای شما فراهم می‌آورد تا زیبایی‌های طبیعت را در کنار خود داشته باشید.

شهرک خانه دریا علاوه بر امکانات تفریحات ساحلی و تفریحات آبی، دارای ۴ رستوران، خدمات عابر بانک، سوپرمارکت، فضای بازی برای بچه‌ها و بزرگسالان، ۲ زمین تنیس و ۳ زمین والیبال می‌باشد. اگر به ورزش‌های ساحلی علاقه‌مند هستید و می‌خواهید با خویشاوندان و دوستان خود تنیس یا والیبال بازی کنید، این امکانات در این شهرک فراهم می‌باشد.

خرید ویلا در خانه دریا

خرید ویلا در خانه دریا
خرید ویلا در خانه دریا

دو پارک بزرگ در شهرک ساخته شده که زیباترین محوطه سازی برای آن اجرا گشته . مکان مناسبی برای تفریح و بازی محسوب می‌شود. تمام مناطق مشاعات شهرک هم با زیبایی هرچه تمام‌تر طراحی شده‌اند. این امکانات برای ساکنین شهرک، که برای مالکان و چه برای مهمانان به یک میزان در دسترس قرار دارند.

ساحل شهرک خانه دریا بهترین امکانات را برای تفریح و گردش در اختیار شما قرار می‌دهد. این شهرک دارای استخر و زمین بازی می‌باشد. بخشی از ساحل هم به طور اختصاصی برای شنای خانم‌ها در نظر گرفته شده است.

بخش دیگری هم به همین منظور برای آقایان قابل دسترسی می‌باشد. همانطور که ملاحظه می‌کنید امکانات تفریحی، گردشگری و رفاهی زندگی در این شهرک برند بسیار فراهم است، بنابراین می‌توان انتظار داشت که مشتریان خرید ویلا در شهرک خانه دریا روز به روز بیشتر شود.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.