مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

ویژگی ویلا در دریا کنار

خرید ویلا در دریا کنار

خرید ویلا در دریا کنار _ خرید ویلا در شهرک دریا کنار، انتخاب اکثر خانواده‌ های ایرانی است. زندگی در ویلاهای شهرکی شمال کشور، قوانین و مقررات خاص خود را دارد. شهرک دریا کنار در فاصله حدود ۵ کیلومتری بابلسر قرار دارد. دریا کنار جزء بزرگترین و قدیمی ‌ترین شهرک های مازندران محسوب می ‌شود. روش‌ های اداره شهرک دریا کنار خاص است.

جهان سنتر

این شهرک توسط یک هیئت مدیره متشکل از یک مدیر، هفت عضو هیئت مدیره، پلیس ساختمان و دایره ساختمان تشکیل اداره می‌ شود. تمام امور مربوط به ساکنین شهرک دریاکنار، مربوط به محدوده شهر بابلسر است. مساحت این شهرک ۳۰۰ هکتار است و تعداد ۲۴۳۰ پلاک آپارتمان و ویلا در آن وجود دارد. قواره‌ های ویلا های شهرکی در آن معمولاً ۶۰۰ متر، ۳۰۰ متر و ۳۵۰ متر هستند.

اما قواره‌ ویلاهایی که در سری اول این شهرک ساخته شده‌ اند، ۱۰۰۰ متری هستند.چنانچه تمایل به خرید ویلای فول فرنیش یا ویلای استخردار در بهترین منطقه ساحلی دارید و به دنبال شهرک‌ های لوکس و معتبر هستید توصیه می شود ویلاهای شهرک دریا کنار را مد نظر داشته باشید .

شهرک دریا کنار چه امکاناتی دارد؟

امکانات شهرک دریا کنار

علاوه بر امکانات گردشگری شهرک دریا کنار، امکانات رفاهی بسیار بالایی دارد .از جمله این امکانات داشتن بانک و خودپرداز می باشد . شما در هر زمانی در شبانه روز که مایل باشید میتوانید به خودپرداز مراجعه کنید .دسترسی آن به دیگر مراکز تفریحی ، رفاهی ، درمانی ، فروشگاه ها و مراکز خرید بزرگ نیز بسیار بالا است .

شهرک دریا کنار حدود ۳ کیلومتر نوار ساحلی دارد. در واقع جزء گسترده‌ ترین ویلاهای شهرکی است .بیشترین نوار ساحلی را برای تفریح ساکنین به خود اختصاص داده است. دریا کنار دارای زیباترین ویلاها از نظر معماری و دکوراسیون داخلی می باشد.

خرید ویلا در دریا کنار

خرید ویلا در دریا کنار
خرید ویلا در دریا کنار

محوطه‌ ویلا هم برای هر یک از ساختمان ‌ها بسیار زیبا طراحی شده است. خیابان‌ های منتهی به ساحل همه دارای جذاب ترین منظره هستند.از پوشش گیاهی درختان بلند در دو طرف خیابان بهره گیری شده است. مجهز بودن به سیستم تهویه امنیت و سیستم نگهبانی از امکانات ویژه ویلا در شهرک است.

تمام خیابان ‌های شهرک دارای کانکس نگهبانی هستند. در این شهرک پلاژ آقایان برای آفتاب گرفتن و ساحل اختصاصی برای شنا در نظر گرفته شده است. این امکانات برای بانوان نیز در دسترس است. افراد با اطمینان خاطر می ‌توانند به شنا و تفریح بپردازند.

امکانات رفاهی

در کنار تمامی امکانات گردشگری، مهمترین بخش این شهرک وجود امکانات رفاهی آن است. از جمله این امکانات می ‌توان به وجود بانک ‌هایی اعم از تجارت، ملت و مسکن در این شهرک اشاره کرد. وجود این بانک ها امکان انجام سریع تراکنش‌ های بانکی شما را هموار ساخته تا در ساعات اداری از آن بهره‌ مند شوید.

کیفیت بسیار بالای ویلاهای شهرک دریا کنار

یکی از برتری های ویلا در شهرک دریا کنار ، طراحی شده بودن است. وقتی یک ویلا شهرکی، دارای طرح و ساخت خوبی باشد کیفیت خدمات رسانی، تاسیسات و تجهیزات، دفع پسماند ها و… نیز در آن به درستی انجام می شود. امتیاز دیگر ویلا های شهرک دریا کنار ، وجود مدیریت یکپارچه، برای ساماندهی مسائل و مشکلات احتمالی در شهرک است .

جهان سنتر

مدیریت ویلای شهرکی بر نحوه فعالیت نیرو های حراستی، نظافتی، خدماتی و… در شهرک نظارت می کند. همچنین ضمن محاسبه نیاز های شهرک، نسبت به جمع آوری شارژ و هزینه کرد آن برای ساکنین ویلا در راستای افزایش سطح رفاه آنان اقدام می کند. بسیاری از امکانات تفریحی و رفاهی مانند پارک، فروشگاه مواد غذایی و… هنگام ساخت و ساز ویلاهای شهرکی در خود شهرک لحاظ می شوند. این مسئله موجب افزایش محبوبیت ویلای شهرکی در میان افراد می شود.

ویژگی ویلاهای شهرک دریا کنار

ویلا در شهرک دریا کنار ، در متراژ های متفاوتی ساخته می شود. در شهرک ویلایی دریا کنار، تقریباً تمام ویلاها از بهترین معماری برخوردار هستند. دکوراسیون داخلی و بیرونی ویلاها هم زیبا و چشم نواز هستند. خانواده ‌ها می‌ توانند اسباب و سایر وسایل را با سلیقه خود داخل ویلا بچینند. ویلاهای مختلف در این شهرک در یک بلوار اصلی و تعداد ۱۷ خیابان فرعی ساخته شده است.

حداکثر محدوده ارتفاع برای ساخت و ساز ویلاها در دریا کنار تا سه طبقه است. یعنی می ‌توان حداکثر ویلای تریپلکس در این شهرک ساخت. در مجاورت شهرک دریا کنار، خبری از زمین صنعتی، فعالیت تولیدی یا زمین کشاورزی نیست. بنابراین ساکنین شهرک با اطمینان خاطر می ‌توانند بدون نگرانی درباره آلاینده‌ ها زندگی آرامی داشته باشند. پیشنهاد می کنیم افرادی که به دنبال ویلاهای زیبا با معماری کلاسیک یا مدرن هستند، از ویلاهای شهرک دریا کنار دیدن فرمایند.

خرید ویلا در دریا کنار

خرید ویلا در دریا کنار
خرید ویلا در دریا کنار

مزایای ویلا شهرکی در شهرک دریا کنار

وجود امنیت بالا
قیمت مناسب و به صرفه بودن ویلا شهرکی
اطمینان از کیفیت زمین و ساختمان ویلا
تامین امکانات اولیه مانند آب، برق و گاز

بحث امنیت در ویلاها بسیار مهم است. اصولا ویلا شهرکی به لحاظ امنیت در سطح بالایی قرار دارد. حتی می توان گفت ویلا شهرکی نسبت به ویلاهای مستقل از نظر وجود امنیت وضعیت بهتری دارد. به علاوه خرید ویلا در شهرک دریا کنار سرخرود، با سود اقتصادی بالایی همراه است.

خرید ویلا در دریا کنار

در زمین های شهرکی معمولا سازندگان ویلا تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند برای ساخت ویلا از کمترین مکان بیشترین بهره را ببرند. ویلاهای شهرکی به طور استاندارد احداث می شوند و در ساخت این ویلاها رعایت بعضی نکات و قوانین الزامی است. شرکت های سازنده شهرک های ویلایی بر اساس هزینه ای که صرف ساخت ویلا شهرکی می کنند نمی توانند ویلایی بدون کیفیت احداث کنند.

نکات کلیدی خرید ویلا در شهرک دریا کنار

از مهم ترین نکات نیز رعایت کردن و احترام گذاشتن به قوانین می باشد. زندگی در شهرک سبکی متفاوتی را خواستار است شما در هنگام رفت وامد و برخورد با دیگر ساکنین باید بسیار محتاط و مسئولیت پذیر باشید .

امنیت بسیار بالایی را شامل میشود چنانچه شما قصد خرید ویلا در شهرک را دارید ما به شما خرید ویلا در شهرک دریا کنار را پیشنهاد میکنیم تعداد واحدهای آن کم می باشد و در مقابل امنیت بالایی دارد .هرچه تعداد واحد های موجود در شهرک کمتر باشد آرامش و امنیت بالاتری دارد .

جهان سنتر

نکته مهمی که هنگام خرید ویلا در شهرک دریا کنار باید به آن توجه کنید، احترام به قوانین شهرک و رعایت آن ها است. ویلاهای شهرکی به گونه ای هستند که بین ویلاها ارتباط وجود دارد و احتمال مراوده اهالی در آن ‌ها بالا است. بنابراین باید قوانینی از جمله رعایت حقوق و حریم خصوصی دیگر سایر ساکنین شهرک، نحوه عبور و مرور و زمان تردد و… را در نظر گرفت.

از فاکتورهای مهم دیگر، در انتخاب ویلا شهرکی برای خرید، کم بودن تعداد واحد های ویلایی آن شهرک است. چنانچه تمایل به خرید ویلا شهرکی را دارید، توصیه می کنیم شهرک هایی مانند دریا کنار انتخاب کنید که تعداد واحد کمی داشته باشند تا امنیت و آسایش بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد. بررسی مواردی چون موقعیت جغرافیایی، راه های دسترسی، وضعیت سند، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، امکانات موجود در شهرک را فراموش نکنید.

خرید ویلا در دریا کنار
خرید ویلا در دریا کنار

زیبایی های شهرک دریا کنار

دریا کنار به دلیل مجاورت با دریای خزر و داشتن فضاهای سبز انبوه و محیط خانوادگی دلچسب، معروف شده‌ است. جاده‌ های هراز، فیروزکوه، و کناره نیز امکان مسافرت ‌های بین شهری فراهم نموده است. اکثر مالکان آن، ایام تعطیل به خصوص عید نوروز و فصل تابستان را در آنجا سپری می‌ کنند. خیابان ‌های زوج شهرک به دریا می ‌رسد که با سنگ هایی بزرگ پوشیده شده‌ است.

خرید ویلا در دریا کنار

چیزی که در شهرک دریا کنار بسیار جلب توجه می کند، بافت اروپایی زیبای آن است. در سمت ساحل خیابان ششم و هفدهم، دو ساحل ماسه ای وجود دارد. بین این دو به فاصله ۳ کیلومتر ساحل سنگی قرار داده شده که می توان برای پیاده روی از آن استفاده کرد. علت سنگی بودن این ساحل به این خاطر است که امنیت کافی برای پیاده روی وجود داشته باشد و قایق ها به شهرک ورود نکنند.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.