مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

خرید ویلا ساحلی در فرح آباد ساری

ویلای ساحلی در ساری

آشنایی با ساری

خرید ویلا ساحلی در ساری _ به گفته آریان، این بزرگترین شهر هیرکانی بود این اصطلاح به معنای شهر زرد است و به دلیل تعداد زیاد درختان پرتقال و لیموترش و میوه های دیگر که در حومه آن شهر می روید به آن داده شده است از این رو توسط D’Anville، Rochette و دیگر جغرافیدانان، Saru شناسایی شده است، که پیترو دلا واله در “سفرها” خود می گوید به معنای “شهر زرد” است این احتمال وجود دارد.

جهان سنتر

که زادراکارتا و سارو با سیرینگیس پولیبیوس که آنتیوخوس بزرگ از آرشاس دوم در تلاش بیهوده او برای اتحاد مجدد استانهای شورش شده هیرکانی و پارت به تاج و تخت سوریه گرفته بود، مشابه باشند. هان وی، که در سال ۱۷۳۴ از سارو بازدید کرد، از چهار معبد مغان باستانی یاد می کند که در آن زمان هنوز پابرجا بودند، که به شکل چندین روتوندا ساخته شده بودند که هر کدام ۳۰ فوت قطر و حدود ۱۲۰ ارتفاع دارند.

با این حال، سر ویلیام اوزلی، که در سال ۱۸۱۱ به این مکان سفر کرده بود، حدس زده است که اینها انبوهی از سنگ تراشی آجری در عصر محمدی هستند. از چهار، یکی از روتونداها همچنان پابرجاست زیرا بقیه در اثر زلزله واژگون شدند. این بنا و سایر بقایای بناهای مشابه، نام فریدون، سلم، تور و دیگر شخصیت‌های اساطیری را دارد. که شهرت آنها حدود ۲۰۰۰ سال قبل از برپایی آنها تثبیت شده است.

خرید ویلا ساحلی در ساری

مهم ترین نکات خرید ویلا در ساری

وقتی برای خرید یک ویلا در شمال مشغول می‌شویم, به خودمان می‌گوییم که داشتن یک ویلا در شمال یک موقیت بزرگ است. احتمالاً هنگامی که می‌شنویم ” ویلایی در شمال ” بخرید, تخیلات ما شکوفه می‌دهد. ما دست‌هایمان را در دستان هم قرار می‌دهیم و در ویلای لوکسمان در شمال راه می‌رویم. ما خودمان را در قلب یک ویلای بزرگ تصور می‌کنیم. آن‌هایی که در شیشه محصور شده‌اند, آن‌هایی که جنگلی در یک طرف و دریایی در طرف دیگر قرار دارند.

ما ممکن است خودمان را در قلب یک ویلای مجلل تصور کنیم, یکی از کسانی که در درختان نارنج غرق شده‌بودند. و در میان درختان سیب, احتمالاً در کنار برکه یا وسط یک پلکان سفید پنهان شده‌بودند.

به نظر می‌رسد خرید یک ویلا در شمال برابر با شادی و رفاه است ما بحث را در اینجا متوقف می‌کنیم. باید جزئیات را فاش کنیم و نکات مشخص کنیم.

جهان سنتر

قطعاً، پشت این روشن‌گری، باید قوانین وجود داشته باشد و نباید شرکت‌ها باشند، نباید در این مسیر با چراغ‌های خاموش حرکت کرد. صادقانه بگویم، اگر شما به خرید یک ویلای شمالی به کسانی که در آتش‌سوزی در این منطقه دست دارند کمک کنید و با خم کردن و خم شدن آشنا هستید، ممکن است. از هوش فروشندگان که می‌خواهند بازی را به نفع خود تمام کنند، یا کارهایی را که برای شما دشوار است انجام دهند. خط پایین این است که خرید یک ویلا در شمال مستلزم مراقبت دیوانه است.

ویلاهای ساحلی

ویلاهایی که در فاصله ی نزدیکی از دریا قرار دارند. نوار ساحلی به نسبت نوار جنگلی محدودتر است و به همین دلیل تعداد ویلاهای ساحلی از ویلاهای جنگلی کمتر می باشد. همچنین ویلاهای ساحلی به مراکز شهری نزدیک تر هستند و برای افرادی که دسترسی به امکانات شهری برایشان در اولویت قرار دارد حائز اهمیت است.

این عوامل سبب شده تا این ویلاها قیمت بیشتری داشته باشند و در عین حال محبوب تر نیز باشند. میزان رطوبت و شرجی بودن در ویلاهای ساحلی در فصول گرم بالاست و همین مسئله باعث می شود. که میزان مصرف انرژی در این فصل ها برای تامین دمای مطلوب بالا برود و هزینه هایی را در پی داشته باشد.

خرید ویلا ساحلی در ساری

خرید ویلاهای ساحلی در ساری

ویلاهای ساحلی معمولاً در نزدیکی دریا با یک منظره آبی و صدای خروشان امواج آب واقع شده‌اند. بیشتر ویلاهای ساحلی نزدیک یا داخل شهر واقع شده‌اند و شما می‌توانید به راحتی به مرکز شهر و مراکز خرید و رفاه در عرض چند دقیقه برسید. ویلاهای ساحلی به دلیل موقعیت آن‌ها در نزدیکی دریا و ساحل یک محیط پر جمعیت و هیجان‌انگیز دارند.

اگر قصد خرید ویلا در ساری را دارید و به دنبال هیجان و تماشای امواج دریا باشید, ویلاهای ساحلی بهترین گزینه برای شما هستند. اما باید به خاطر داشته باشید که ویلاهای ساحلی در تابستان به دلیل نزدیکی به دریا دمای بسیار مرطوب دارند. اگر شما یکی از کسانی هستید که از گرما متنفر هستید, خرید چنین ویلاها برای شما توصیه نمی‌شود.

قبل از خرید ویلا در ساری، بررسی کنید که سند ویلا شش دانگ است یا خیر

یکی از چیزهایی که خریداران به خرید یک ویلا در شمال توجه می‌کنند، و بعد از خرید یک ویلا، آن‌ها با مشکلات مربوط به آن مواجه می‌شوند. این یک ویلای است.ویلایی که شما می‌خواهید بخرید باید به نام خریدار به شکل ۶ دانگ باشد و هیچ ابهامی در این مورد وجود ندارد.

برای مثال، برخی از عوامل املاک یک قرارداد بین خریدار و فروشنده به شکل یک قرارداد ایجاد می‌کنند و ادعا می‌کنند. که سند به نام پیمان‌کار و بعد از ساخت ویلا تکمیل شده‌است، فروشنده ویلا نام خریدار را ثبت خواهد کرد. این به خصوص برای ویلاهای شهر که به طور عمده بنا شده‌اند، صادق است.

جهان سنتر

توجه داشته باشید که برای خرید یک ویلای که تکمیل‌شده و هنوز یک سند شش دنگ نداشته باشد. شما هرگز نباید مبلغ کامل را پرداخت کنید تا اینکه ساخت‌وساز خانه تکمیل‌شده و سند تسلیم شود.

یک چیز دیگر که باید هنگام خرید یک ویلا در شمال چک کنید، حتی اگر ویلا مستند شود.این است که سند ویلا نباید توسط بانک گرو گذاشته شود هیچ وامی نباید روی آن گذاشته شود. عدم توجه به این نکات در هنگام خرید یک ویلا در شمال باعث می‌شود که شما نتوانید ویلا را مستند کنید.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.