مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

خرید پنت هاوس در سرخرود

خرید پنت هاوس در سرخرود

سرخرود در کجا قرار دارد؟

خرید پنت هاوس در سرخرود _ سرخرود یکی از شهرهای ساحلی بسیار زیبای استان مازندران می باشد. دیدنی ها و جاذبه های گردشگری سرخرود آن را به یکی از توریستی ترین شهرهای استان مازندران تبدیل نموده است. سرخرود، شهری است که در میان دو شهر محمود آباد و فریدون کنار واقع گردیده است.

جهان سنتر

سرخرود علاوه بر سر سبزی جنگل های شمال، ساحلی بسیار آرامش بخش و دلنشینی دارد که به ساحل سرخرود معروف می باشد. بنابراین ویلاسازی در این شهر توریستی مورد توجه سرمایه گذاران متعددی قرار گرفته است. در این مقاله ما قصد داریم که نکاتی در خصوص قیمت و ویژگی های پنت هاوس در سرخرود بپردازیم.

چرا زندگی در پنت هاوس؟

آنچه که در خصوص پنت هاوس باید بدانیم این است. که پنت هاوس به بالاترین طبقه ساختمان های بسیار بلند و یا برج گفته می شود. زندگی در برج، نمادی از زندگی اشرافی و لوکس با تمامی امکانات رفاهی و شیک می باشد. معماری بیرونی و دکوراسیون داخلی آن از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مصالح می باشد. که در همان نگاه اول، هر بیننده ای را به خیره شدن وا می دارد.

خرید پنت هاوس در سرخرود

یکی از ویژگی های قرار گرفتن پنت هاوس در بالاترین قسمت برج، شما را از هر سر و صدا و همهمه ای دور می دارد. به خصوص اگر پنت هاوس در منطقه سرخرود، یکی از دیدنی ترین شهرهای ساحلی شمال واقع شده باشد. آرامش مطلق، آب و هوای دلنشین و مطبوع ساحلی، وزش ملایم باد. لذت بردن از دیدنی های شهر و ساحل زیبایش از مزیت های زندگی کردن در پنت هاوس در منطقه سرخرود می باشد.

همچنین قرار گرفتن پنت هاوس در بالاترین ارتفاع ساختمان، کمتر تحت تاثیر گرد و غبار و یا پشه قرار می گیرد. همچنین یکی دیگر از مزیت های آن عدم و یا کاهش سرقت و دزدی در چنین مکان هایی با تمامی امکانات امنیتی می باشد.

خرید پنت هاوس در سرخرود

قیمت پنت هاوس در منطقه سرخرود

آنچه که قیمت پنت هاوس در سرخرود را رقم می زند، موقعیت و منطقه جغرافیای پنت هاوس می باشد.( باید دانست که قیمت پنت هاوس، گران تر از قیمت آپارتمان مشابه در همان برج و یا ساختمان می باشد.) همچنین میزان برخورداری پنت هاوس از امکانات رفاهی، بسیار زیاد می باشد.

مثلاً پنت هاوس ها اکثراً مجهز به امکاناتی چون داشتن استخر، سونا، جکوزی، ورودی و خصوصی آسانسور، درب و پنجره های لوکس، سقف های بلند، مجهز به امکانات سرمایشی و گرمایشی، باغچه و … می باشند که دارا بودن یک پنت هاوس در سرخرود با چنین امکاناتی، بلا شک بسیار گران می باشد. از این رو برای داشتن یک زندگی لاکچری و برخورداری از امکانات رفاهی کامل، می بایست بودجه و سرمایه کافی هم داشته باشید.

برای دانستن قیمت پنت هاوس در سرخرود، می توانید با یکی از مشاورین املاک در این منطقه مشورت نموده. تا قیمت پنت هاوس مورد نظر شما را به ازای هر متر مربع و برخورداری از میزان امکانات رفاهی، بیان کند.

مهم‌ترین نکات قبل از خرید پنت هاوس در منطقه سرخرود چیست؟

خرید پنت هاوس در حقیقت به منزله یک انتخاب دقیق و بسیار سخت برای داشتن یک واحد مسکونی لوکس می باشد. زندگی کردن در پنت هاوس در سرخرود، علاوه بر داشتن مزایا و امکانات رفاهی، می تواند اعتبار بسیار بالایی هم برای ساکنین آن به همراه آورد اعتبار، شهرت، تغییر در سبک زندگی، آسایش و آرامشی مثال زدنی، دسترسی به ساحلی بکر و آرامش بخش از جمله فواید داشتن زندگی لاکچری در پنت هاوس می باشد.

لازم به ذکر است که می بایست به یک سری نکات مهم قبل از خرید پنت هاوس‌های ساحلی سرخرود. در نظر گرفته شود که به شرح ذیل بیان می گردد:

خرید پنت هاوس در سرخرود

یکی از مهمترین نکاتی که می بایست قبل از خرید پنت هاوس در سرخرود، مَد نظر قرار داد. این است که پنت هاوس در ارتفاع بسیار بالایی قرار دارد. در واقع در بالاترین نقطه برج قرار دارد. از این رو در معرض تغییرات شدید آب و هوایی قرار دارد.

این امر با توجه به منطقه جغرافیایی پنت هاوس، می تواند مشکلات جدی را به وجود آورد. شرایط اقلیمی از جمله باد و باران و برف و گرد و غبار، می تواند بسیار آسیب رسان باشند. چون پنت هاوس در اوج ارتفاع ساختمان می باشد، طبیعت، بسیار تاثیر گذار می باشد. کافی است که یک باد کوچک همانند طوفانی بزرگ برای شما تجربه ای هولناک را به وجود آورد. در حقیقت باید توجه نمود که زندگی در پنت هاوس شما را با بدترین و بهترین حالت های طبیعت آشنا می سازد.

پنت هاوس در سرخرود

یکی دیگر از مهمترین نکات در داشتن پنت هاوس، توجه به تراس آن می باشد. ممکن است تراس، مشترک باشد که از این رو اگر شما به عنوان مستاجر در پنت هاوس ساکن می باشید. این موضوع برای شما مسئله ساز می باشد.

همچنین زندگی کردن در ارتفاع یک ساختمان، داشتن آسانسور را با اهمیت می سازد. داشتن آسانسور برای پنت هاوس یک آپشن لوکس به حساب نمی آید، بلکه از ضروریات آن به شمار می آید.

همانطور که یک پنت هاوس از امکانات رفاهی چون استخر، سونا، جکوزی و … برخوردار می باشد، می بایست از امکانات زیر بنایی همچون تهویه، امکانات گرمایشی، سرمایشی، پمپ آب قوی، بویلر، مخزن ذخیره آب و … برخوردار باشد. در واقع اگر خواستار خرید پنت هاوس در سرخرود می باشید. حتماً می بایست به چنین امکاناتی توجه نمایید چرا که مستقیماً بر قیمت نهایی پنت هاوس تاثیر گذار می باشد.

خرید پنت هاوس در سرخرود

آنچه که مسلم است، همیشه ساختمان های قدیمی نسبت به ساختمان های نوساز، ارزان تر می باشند. این موضوع در خصوص پنت هاوس نیز تا حدودی با توجه به امکانات رفاهی آن تاثیر گذار می باشد. از همین رو قبل از خرید پنت هاوس قدیمی، قبل از هر چیزی به دارا بودن سازه از امکانات ایمنی و سلامت سازه و همچنین امکانات رفاهی که مطابق میل شما باشد را مورد توجه قرار دهید.

همچنین از نکات مهمی که در هنگام خرید پنت هاوس باید مورد توجه و اهمیت قرار داده شود. طراحی محوطه بیرونی ویلا می باشد در برخی از پنت هاوس ها، محوطه آن با باغچه، تزیین شده است. که این نوع طراحی بالکن و تراس پنت هاوس را، بسیار زیباتر و جذاب تر می نماید. از این رو دارا بودن پنت هاوس از فضای سبز بر قیمت نهایی آن بسیار تاثیر گذار می باشد.

از جمله نکاتی که می بایست در هنگام خرید پنت هاوس در نظر گرفت. تعداد اتاق ها، تعداد سرویس بهداشتی و حمام و همچنین توجه به پشت بام پنت هاوس می باشد. چون پنت هاوس در بالاترین ارتفاع ساختمان قرار دارد. بنابراین نزدیک ترین واحد به بام ساختمان می باشد. بنابراین در خصوص حریم خصوصی ساختمان، باید در نظر داشت که آیا بام ساختمان به ساختمان های اطراف مشرف می باشد و یا خیر.

جهان سنتر

یکی از نکات مهمی که می بایست، قبل از خرید و یا اجاره پنت هاوس، مد نظر قرار داد. هزینه زندگی در پنت هاوس می باشد که بسیار گران می باشد. بنابراین قبل از اقدام به خرید و یا اجاره نمودن آن، می بایست. تمامی هزینه های نگهداری اعم از نگهداری از محوطه، نگهبانی، تمیز کردن ساختمان و … را جویا شد.

پنت هاوس در سرخرود

آیا قیمت پنت هاوس در سرخرود، می‌تواند ارزان باشد؟

همانطور که بیان گردید، پنت هاوس ها با توجه به امکانات رفاهی و قرار گرفتن در بالاترین ارتفاع در برج، دارای قیمت های بسیار گرانی می باشند.

باید توجه داشت که این نوع ملک در رنج گران قیمت ترین واحدهای مسکونی می باشد. چرا که در ساخت و معماری آن به مراتب از مصالح و طراحی های بی نظیر و با کیفیتی استفاده شده است. طراحی و نمای بیرونی برج، طراحی دکوراسیون داخلی با کیفیت ترین و مرغوب ترین اجناس، قیمت پنت هاوس را تحت شعاع قرار می دهد.

اما چنانچه خواهان خرید و داشتن یک پنت هاوس در سرخرود را دارید. باید گفت که قیمت پنت هاوس در سرخرود در قیاس با یک ویلای معمولی، بسیار گران می باشد.

خرید پنت هاوس در سرخرود

اما اگر واقعاً جویای خرید چنین ملکی می باشید در صورت کسری بودجه می توانید یک پنت هاوس با امکانات رفاهی کمتر، مثلاً استخر کوچکتر . یا تعداد اتاق های کمتر را تهیه نمایید که صد درصد در قیمت نهایی آن تاثیر خواهد داشت.

بنابراین آنچه که در هنگام خرید یک پنت هاوس واقع در سرخرود باید مدنظر و مورد توجه قرار گیرد، میزان سرمایه اولیه شما می باشد. همچنین باید دانست که هزینه زندگی کردن در پنت هاوس، بسیار گران تر از هزینه زندگی در یک آپارتمان می باشد.

هزینه زندگی در پنت هاوس علاوه بر خرید بالای آن، هزینه های جانبی چون شارژ ساختمان که می بایست هر ماه پرداخت گردد نیز بسیار بالا می باشد. پس قبل از هر اقدامی می بایست در نظر بگیرید. که آیا توان از عهده بر آمدن هزینه زندگی کردن در پنت هاوس را دارید و یا خیر.

داشتن فضای خصوصی و حریم شخصی تا چه برای شما مهم است؟

از جمله مسائلی که باعث ایجاد تفاوت در خرید ویلا و آپارتمان در سرخرود می شود بحث حریم خصوصی و اختیارات شما می باشد. به عنوان مثال شما در ویلای شخصی خود این اجازه را دارید تا در حیاط ویلا اقدام به کاشت گل و گیاه نمایید . آزادانه هر تغییری را که می خواهید در محوطه ی ویلا ایجاد کنید.

تعبیه آب نما، برپا کردن آلاچیق، کاشت انواع گیاهان به سلیقه خودتان و قرار دادن میز و صندلی در حیاط همگی به انتخاب شما خواهد بود. بدون اینکه نیازی به کسب اجازه از فرد دیگری داشته باشید اما در مورد آپارتمان داستانی کمی فرق دارد.

خرید پنت هاوس در سرخرود

شما نمی توانید بدون کسب اجازه از سایر ساکنین تغییری در ساختمان ایجاد کنید.
حریم خصوصی شما محدود به چارچوب واحد مسکونی خودتان می شود. راه پله ها، آسانسور، محوطه بیرونی و پارکینگ به صورت مشاع با سایر ساکنین است . اجازه ندارید به دلخواه خود در آن ها تغییری ایجاد کنید.

همچنین نمی توانید هر موقع که دلتان خواست در باغچه های حیاط به کاشت گل و گیاهان مشغول شوید. چرا که ساختمان شما بی شک دارای باغبان می باشد و این امور به عهده ی او می باشد. چنانچه ساکنین بخواهند به میل خود در این امور عمل کنند هرج و مرج و بی نظمی در آپارتمان رخ می دهد.

جهان سنتر

همچنین اگر در ویلای شخصی خود قصد برگزرای یک مهمانی داشته باشید مطمئنا برای همسایگان ایجاد مزاحمت صوتی نخواهید داشت .در حالی که فضای آپارتمان ها کوچک است و محدود بنابراین سر و صدا به راحتی در فضا می پیچد. ممکن است باعث آزار همسایگان شود.
این نکات به شما می گوید که اگر خواهان آزادی عمل و حریم خصوصی بیشتری هستید. بنابراین دست به خرید ویلای شخصی در سرخرود بزنید اما اگر می توانید در این امور با همسایگان سازگاری داشته باشید . محدود شدن اختیارات برایتان اهمیت چندانی ندارد گزینه خرید آپارتمان در سرخرود برای شما گزینه ی خوبی خواهد بود.

آیا به موضوع امنیت فکر کرده اید؟

اگر بخواهیم خرید آپارتمان و ویلا در سرخرود را از دید بحث امنیتی مورد توجه قرار دهیم. باید گفت که سطح امنیت در آپارتمان به مراتب بیشتر از سطح امنیت در ویلا می باشد. در آپارتمان ها اغلب یک واحد نگهبانی وجود دارد که به طور ۲۴ ساعته از واحدهای آپارتمان نگهبانی می دهد . اجازه ی ورود را به افراد متفرقه خارج از آپارتمان نمی دهد. بنابراین خیال تان از این بابت آسوده است که فردی غیر از ساکنین آپارتمان وارد ساختمان نخواهند شد.

اما در مورد ویلای شخصی برقراری امنیت ویلا به عهده ی خود شما می باشد. شما ملزم به این هستید که با گذاشتن یک نگهبان به طور دائمی و یا استفاده از تجهیزات هوشمند امنیتی. امنیت را در ویلای خود برقرار سازید استفاده از دوربین های مدار بسته و دزدگیر می تواند به شما در این راستا کمک کند. اما باز هم نمی توان سطح امنیت ویلا را در مقایسه با آپارتمان یکسان دانست.

به طور کلی میزان امنیت در آپارتمان بسیار بیشتر است. چرا که علاوه بر شما ساکنین دیگر نیز در آپارتمان رفت و آمد می کنند . حتی زمان هایی که شما در واحد خود حضور ندارید ساختمان خالی از افراد نخواهد شد و همسایگان تان در ساختمان خواهند بود. بنابراین می توانی میزان امنیت آپارتمان را در سرخرود بیشتر از ویلا دانست.

پنت هاوس در سرخرود

توجه به چه نکات مهمی در حین خرید پنت هاوس، باید مد نظر قرار داده شود؟

مواردی که می بایست در حین خرید پنت هاوس مورد توجه قرار داد، سال ساخت پنت هاوس، موقعیت ساختمان ، نزدیک بودن پنت هاوس به ساحل دریا امکانات رفاهی ساختمان به لحاظ مجهز بودن به سونا، جکوزی و استخر، نحوه محوطه سازی ویلا، تاسیسات، همسایگی ساختمان، طراحی خواب مستر یا باغ بام( روف گاردن) برای پنت هاوس و در آخر قیمت پنت هاوس در سرخرود می باشد.

بهترین شهر مازندران برای خرید پنت هاوس در کدام منطقه قرار دارد؟

یکی از بهترین مناطق خرید پنت هاوس در شهر سرخرود است که معروف به شهر برج‌های ساحلی می باشد.

بهترین سرمایه‌گذاری در شمال چیست؟

بهترین سرمایه گذاری در شمال که می تواند با توجه به میزان بودجه و سرمایه شما انتخاب گردد. خرید ویلا یا خرید پنت هاوس در سرخرود و یا خرید زمین یا خرید آپارتمان ساحلی در مازندران باشد.

یک پنت هاوس از چه امکاناتی می بایست برخوردار باشد؟

طراحی استخر رو باز یا استخر سرپوشیده، طراحی باغ بام (روف گاردن)، طراحی فضای سبز، بالکن و یا تراس بزرگ ، خواب مستر با حمام اختصاصی. آسانسور ورودی و خروجی، اتاق پذیرایی برای مهمانان، طراحی آتشگاه در بالکن، پلکان داخل پنت هاوس . درب ضد سرقت و دوربین‌های مداربسته و همچنین طراحی آبنما می باشد.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.