مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود _ خط دریا سرخرود یکی از مهم‌ترین و بهترین مناطق مازندران است که از نظر سرمایه‌گذاران و مشتریان خرید ویلا بسیار مورد توجه قرار دارد. در مقالات قبلی درباره شهر سرخرود و معرفی آن صحبت کرده‌ایم. سرخرود در فاصله میان محمود آباد و فریدونکنار واقع شده است.

در حقیقت، این شهر از سمت غرب با محمودآباد و از سمت شرق با فریدونکنار همجوار است. در ناحیه شمال سرخرود دریای خزر قرار دارد . شهرستان آمل در جنوب آن واقع شده است. این شهر در مساحتی به وسعت ۵۴۰ هکتار گسترده شده . یکی از جاذبه‌های توریستی و گردشگری مازندران به شمار می‌رود.

جهان سنتر

خط دریا سرخرود یکی از مهم‌ترین مناطق شهرستان سرخرود است. که از هر نظر، امتیازات فراوانی را در این منطقه به وجود آورده است. در برخی منابع، از سرخرود با نام یک شهرستان یاد می کنند. در برخی منابع دیگر به آن “بخش سرخرود” گفته می‌شود.

برای کسانیکه به دنبال یک سرمایه‌گذاری مطمئن هستند، املاک سرخرود شامل ویلا در سرخرود، آپارتمان در سرخرود یا پنت هاوس در سرخرود گزینه‌های سودآوری می‌باشند.

از آنجائیکه فرایند خرید و فروش ویلا در شمال، فروش آپارتمان در شمال و خرید زمین و باغ در شمال روز به روز رونق بیشتری پیدا می‌کند، سرمایه‌گذاران با مبالغ مختلف به دنبال بهترین مناطق در مازندران هستند. خط دریا سرخرود یکی از بهترین گزینه‌ها برای تمام این موارد است.

اگر تصمیم دارید سرمایه خود را در جهت مثبت در مازندران سرمایه‌‌گذاری کنید، املاک سرخرود در منطقه خط دریا سرخرود را به شما پیشنهاد می‌دهیم. سودآوری این منطقه به اندازه‌ای است که در مقایسه با سایر مناطق مازندران از رتبه بالایی برخوردار می‌باشد.

در ادامه این مطلب به معرفی کامل این منطقه از مازندران می‌پردازیم و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و سودآوری در سرخرود را نیز معرفی خواهیم کرد.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

موقعیت مکانی خط دریا سرخرود

خط دریا سرخرود به نوار ساحلی سرخرود گفته می‌شود. که در فاصله نزدیکی از فریدون کنار قرار دارد. خط دریا در حقیقت یک مکان اختصاصی در حوزه بخش سرخرود به شمار می‌رود. سرخرود تحت نظر شهرداری محمودآباد اداره می‌شود و به خودی خود، یک بخشداری مجزا دارد تا به امور این منطقه رسیدگی کند.

همچنین شهر سرخرود دارای سازمان و ادارات مهم نظیر اداره دادگستری، اداره برق، اداره آب و فاضلاب و سایر مراکز مهم است.

یکی از مهم‌ترین مکان‎هایی که در خط دریا سرخرود به شهرت و محبوبیت رسیده است. با نام شهرک خانه دریا شناخته می‌شود.

جهان سنتر

این شهرک ویلایی، بهترین منطقه سرخرود به شمار می‌رود که برای خرید ویلا شهرکی در مازندران پرطرفدار است. به عبارت ساده‌تر، شهرک خانه دریا در سرخرود، عاملی است که به برند شدن این منطقه کمک کرده است.

خط دریا سرخرود یا منطقه خط دریا در این ناحیه به بلوار دریا یا میدان قوری هم شهرت دارد. اگر از زبان مردم محلی نام میدان قوری را شنیدید در حقیقت، مسیری است که به خط دریا یا خط ساحلی سرخرود منتهی می‌شود.

از نظر تقسیمات شهرداری و منطقه‌بندی، این خط ساحلی یک بلوار اصلی دارد که به آن بلوار دریا می‌گویند. به طور کلی این مکان به خط دریای سرخ رود مشغول شده است. در قسمت بعدی با امکانات و موقعیت جاده و خیابان‌های این منطقه پر طرفدار بیشتر آشنا می‌شوید.

چرا خط دریا سرخرود بسیار محبوب است؟

دلایل زیادی وجود دارد که باعث محبوبیت و شهرت خط دریا سرخرود شده است. همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز به آن اشاره کردیم، طراحی زیبا برای مسیرهای عبور و مرور و دسترسی به مشاعات مناسب با نمایی دلنشین و آرامش‌دهنده یکی از این دلایل است.

علت دیگر محبوبیت خط دریا سرخرود این است. که این منطقه به پایتخت برج‌های ساحلی معروف شده است. اگر به سرخرود سفر کنید و وارد منطقه خط دریا شوید، برج‌های ۲۰ طبقه تا ۳۰ طبقه را می‌توانید از فاصله دور تماشا کنید.

برج‌های ساحلی سرخرود، همه از بهترین طراحی و معماری برخوردار هستند و توسط مهندسان و برج سازان مجرب و متخصص در این منطقه احداث گشته‌اند.

اگر صاحب یکی از برج های ساحلی نباشید یا یک ویلای آپارتمان در منطقه خط دریا سرخرود نداشته باشید، می‌توانید با قدم‌زدن در مسیر ساحل دریا از منظره تماشای این منطقه در شب لذت ببرید.

زمانیکه در این منطقه، باران ببارد، رطوبت ناشی از بارش باران و رطوبت حاصل از نسیم دریا، یک فضای مه آلود را به وجود می‌آورند که اطراف این برج‌ها را فرا می‌گیرد. این منظره هم در نوع خود تماشایی و توصیف‌ناپذیر است.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

اگر بخواهیم ویژگی های خرید ویلا ساحلی در سرخرود را بررسی کنیم :

امکانات ویلا ساحلی سرخرود:

در نگاه اول برای خرید ویلا در شمال باید به دنبال امکانات آن باشید و هنگام بررسی می بایست تمام جوانب ریز و درشت یک ساختمان مورد بحث قرار گیرد.

آیا ساختمان ویلا استخر دارد؟ فضای اتاق های خواب، اتاق نشیمن، اتاق ناهارخوری و آشپزخانه چقدر است؟ سبک داخل ساختمان ویلا از چه نوعی است؟ آیا زندگی در ویلاهایی با معماری کلاسیک و سنتی را دوست دارید و یا ترجیح می دهید به دنبال خرید ویلاهای لوکس باشید؟

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

موقعیت جغرافیایی ویلا و مسیرهای دسترسی به ساختمان ویلا چگونه است؟ آیا ویلا از امینت بالایی برخوردار است یا برای حفظ امنیت ویلا باید دوربین های مداربسته و قفل امنیتی نصب کنید؟ آیا داخل ویلا مجهز به سالن اختصاصی برای ورزش است یا خیر؟ وضعیت تهویه، سیستم گرمایشی و سرمایشی ویلا چگونه است؟ آیا ویلا نگهبانی دارد یا خیر؟ وضعیت زمین های اطراف ساختمان ویلا ساحلی چگونه است؟

مواردی که برای خرید و فروش ویلا ساحلی در سرخرود نام بردیم تنها بخش کوچکی از ویژگی هایی هستند که باید به آن توجه داشته باشید.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از ورود به یک ویلا از آنچه که در ذهن دارید یک چک لیست تهیه کنید و به مشاور املاک معرفی کنید این کار باعث می شود مشاورین املاک با گزینه هایی که در اختیار دارند شما را بهتر راهنمایی کنند.

خدمات رسانی برای ساختمان ویلا :

مسئله خدمات رسانی به ویلا یکی از ویژگی های مهمی است که باید در خرید ویلا ساحلی سرخرود به آن توجه کنید.

این خدمات رسانی شامل مواردی همچون نگهداری از ساختمان ویلا، رسیدگی به فضای سبز، تمیزکاری ساختمان، بازرسی تاسیسات یا تمیز کردن استخر می باشد.

در مورد گزینه های خرید ویلا شهرکی در شمال وجود سرایدار باعث می شود خدمات رسانی برای شهرک ویلایی به طور کامل ارائه شود اما این مسئله درباره ویلاهای مستقل به ندرت وجود دارد.

علاوه بر این ویلاهای شهرکی در مازندران سرخرود دارای نگهبانی ۲۴ ساعته می باشند و کارگران فضای سبز به محوطه رسیدگی می کنند از این رو خرید ویلا شهرکی می تواند یکی از بهترین گزینه های خرید ویلا ساحلی در سرخرود برای شما باشد.

سرمایه گذاری با خرید ویلا در سرخرود

طراحی ساختمان ویلا :

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که مشتریان خرید ویلا به دنبال آن هستند بهترین و زیباترین معماری برای ساختمان می باشد.

معماری ساختمان به معنای نمای کلی، دکوراسیون داخلی، طراحی پلان ساختمان یا محوطه سازی زیبا می باشد.

یک ویلای لوکس تمام این قسمت ها را با زیباترین و کامل ترین طراحی در اختیار دارد.

اگر قصد خرید ویلای لاکچری و خاص در سرخ رود را دارید، باید معماری مدرن را انتخاب کنید و اگر سبک های سنتی را می پسندید باید ویلا ساحلی به سبک کلاسیک را دنبال کنید.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.