مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

نکات خرید ملک در بابلسر

نکات خرید ملک در بابلسر

نکات خرید ملک در بابلسر _ هرچیزی که شما باید بدانید. اینجاست!!!

سرمایه‌گذاری در حوزه املاک بابلسر بیشتر در چه زمینه‌ای انجام می‌شود؟

برای سرمایه گذاری املاک در بابلسر لازم است تا ابتدا با تیم های کارشناسی حرفه ای در این زمینه مشاوره لازم صورت گیرد. به طور کلی خرید زمین در بابلسر یا خرید ویلا در بابلسر از رونق بسیار خوبی برخوردار است. اشراف کلی بر مناطق مختلف بابلسر و آشنایی با شماتیک کلی این منطقه از یک سو و آگاهی از بروزترین قیمت زمین و ملک در این شهر از جمله مواردی است که می توانید پس از تماس با تیم جهان سنتر به آن دست پیدا کنید.

این گروه ترکیبی از بهترین متخصصین فنی و حرفه ای در این زمینه می باشد که می تواند از صفر تا صد مراحل خرید در کنار شما باشد. همراهی این تیم می تواند ریسک های سرمایه گذاری در بابلسر را به حداقل برساند و اطلاعات مناسبی را در این زمینه در اختیار مشتریان قرار دهد.

خرید آپارتمان در بابلسر بیشتر در کدام مناطق انجام می شود؟

اغلب مناطقی که خرید آپارتمان در بابلسر در آن انجام می شود در محدوده شهری قرار دارند. اصولاً خرید آپارتمان بیشتر توسط کسانی انجام می شود که بیشتر تمایل دارند تا در این شهر اقامت دائمی یا طولانی مدت داشته باشند.

مناطقی از قبیل نخست وزیری، امیر مازندرانی، شهرک آزادگان، بلوارهای ساحلی و ذوالفقاری، چهارراه شریعتی، بلوار بسیج، خیابان محبوبی، خیابان پاسداران، اجاکسر یا رودبست خشکرود از جمله مناطقی هستند که می توان آپارتمان های لوکس و نوساز را در آن‌ها پیدا کرد. با این وجود در نهایت این خریدار است که می‌تواند با توجه به نیاز و هزینه ای که بدین منظور پرداخت می کند در این زمینه دست به انتخاب بزند.

آپارتمان در بابلسر
آپارتمان در بابلسر

خرید ویلا در بابلسر در کدام مناطق این شهر انجام می‌شود؟

شاید شما هم در زمره افرادی قرار دارید که رویای خرید ویلا در بابلسر در سر می پرورانید. برای این کار لازم نیست تا بیشتر صبر کنید. شما در هر نقطه از شهر بابلسر که بخواهید می توانید ویلای مورد نظر خودتان را خریداری نمایید. در واقع با هر سبک و سیاق و سلیقه ای که بخواهید می توانید نسبت به خرید ویلا در بابلسر اقدام کنید. بخشی از ویلاهای مورد نظر با متراژهای متفاوت در شهرک های بابلسر قرار گرفته و بخش دیگری در مناطق حومه این شهر واقع شده اند.

وضعیت بابلسر از نظر وجود ویلاهای متعدد به گونه ای است که حتی می توانید در برخی موارد حتی در نقاط اصلی شهر ویلای مورد نظرتان را خریداری نمایید. برخی از مهمترین مناطق و شهرک هایی که می توانید برای خرید ویلا در بابلسر از آنجا دیدن نمایید عبارتند از:

1. شهرک صفاییه

2. محله امیر مازندرانی

3. علی آباد

4. شهرک آزادگان

5. شهرک دریاکنار

6. اجاکسر

7. تازه آباد

8. بابلرود

9. رودبست پازوار (پیشنهاد خودم)

10. خزر شهر

همچنین محدوده شهری از قبیل خیابان امام خمینی، بلوار ذوالفقاری خیابان شهید طالبی  نیز می تواند گزینه های مناسبی بدین منظور باشد.

نکات خرید ملک در بابلسر

نکات خرید ملک در بابلسر
نکات خرید ملک در بابلسر

 متراژ آپارتمان‌های بابلسر چقدر است؟

اغلب آپارتمان هایی که در بابلسر قرار دارند از متراژ 80 متر به بالا شروع می شوند. در مناطقی که اشراف و به اصطلاح ویوی دریا و ساحل مهیاست این متراژ می تواند به بیش از 120 متر نیز برسد. اگر شما قصد دارید تا برای خرید آپارتمان در بابلسر اقدام کنید توصیه می کنیم در درجه اول منطقه ای را که قصد دارید در آنجا آپارتمان موردنظرتان را خریداری نمایید انتخاب کنید. در گام دوم می توانید با برآورد هزینه ای که قصد دارید بدین منظور پرداخت نمایید از مشاوره تیم اول خونه استفاده کنید.

متراژ ویلاهای بابلسر چقدر است؟

اگر شما می خواهید تا ویلای مناسب و با متراژ قابل قبولی را خریداری نمایید متراژ ویلای مورد نظر از جمله گزینه هایی است که باید حتماً به آن توجه داشته باشید. خرید ویلا در بابلسر معمولاً از متراژ 400 متر به بالا انجام می شود. به ندرت می توان ویلایی در بابلسر پیدا کرد که متراژ آن کمتر از 400 متر باشد. این قضیه حتی برای ویلاهای قدیمی نیز صادق است.

 خرید زمین در بابلسر بیشتر در کدام مناطق این شهر صورت می‌گیرد؟

با در نظر گرفتن این نکته اصولاً شما با چه هدفی قصد خرید زمین دارید می توانید در بابلسر و در نقاط مختلف این شهر و حومه به خرید و فروش زمین نیز بپردازید. به خاطر داشته باشید خرید زمین زراعی از نظر مساحت و قیمت می تواند تفاوت هایی با قیمت خرید زمین مسکونی در بابلسر داشته باشد. بدین معنی که با مساحت بیشتر و قیمت پایین تری به دلیل نوع کاربری به فروش برسند. همچنین امروزه خرید زمین در شهرک های بابلسر نیز که اغلب در خط ساحلی این شهر قرار دارند از رونق بیشتری در مقایسه با خرید زمین در سایر مناطق برخوردار می باشد. برخی از جذاب ترین مناطق به منظور خرید زمین در بابلسر به صورت  زیر می باشد:

1. زمین‌های شهرکی خط یک ساحل

2. زمین‌های مرغوب واقع در خزرشهر (پیشنهاد من)

 3. زمین‌های بهنمیر

4.  زمین‌های واقع در منطقه امیر مازندرانی

5.  منطقه صفاییه

6. زمین‌های شهری واقع در خیابان آستانه

خرید ملک در بابلسر
خرید ملک در بابلسر

در بابلسر ویلا بخریم یا آپارتمان؟

خرید ویلا یا آپارتمان در بابلسر می تواند مستقیماً متاثر از انتخاب و سلیقه شما باشد. بدین معنی که  شما می توانید اگر به اقامت دائمی یا طولانی مدت در این شهر می اندیشید خرید آپارتمان در بابلسر را در اولویت قرار دهید. در واقع کارمندان یا افرادی که دارای مشاغل مختلف در این شهر بیشتر به خرید آپارتمان در بابلسر گرایش دارند و این قضیه برای کسانی که قصد دارند تا در فواصل معینی از سال در این شهر سکونت داشته باشند متفاوت است. این افراد نیز ترجیح می دهند تا از گزینه خرید ویلا در بابلسر استفاده کنند.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر و کامل تر به جهان سنتر همراه باشید.

نشانی: مازندران، آمل، محله فضل الله نوری-کوچه فرهنگ 9-خیابان 20 متری فرهنگیان-پلاک 130

تلفن رسیدگی به شکایات: 09129309353

کدپستی : 4616946341

ایمیل : info @ jahancenter.com

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.