مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا

خرید ویلا ساحلی نوشهر

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا | دلایل زیادی وجود دارند که باعث شده اند. روز به روز به تعداد کسانی که خواستار خرید ویلا در شمال، ویلا در نوشهر هستند اضافه شود. از میان آن ها می توان به دلایلی همچون آلودگی هوا، شلوغی و ترافیک در شهرهای بزرگ اشاره کرد. با جهان سنتر همراه باشید.

این موارد از اصلی ترین دلایل راغب شدن افراد برای خرید ویلا در شمال و افزایش مسافرت ها و مهاجرت به مناطق شمالی می باشد.

مطالب بیشتر:

خرید زمین با کیفیت و مرغوب در سرخرود

خرید ویلا ساحلی در بابلسر، قیمت مناسب

ویژگی و امکانات ویلا جنگلی در رویان

ممکن است این سوال برای شما پیش آید که چرا سرمایه گذاران خرید ویلا را برای سرمایه گذاری در شمال انتخاب می کنند؟

دلایل مال فراوانی هست که باعث شده اند. در چند سال اخیر سرمایه گذاری در بازار مسکن شمال رونق زیادی پیدا کند.

به خاطر وجود تورم های شدید در این سال ها عده زیادی از افراد هستند که برای افزایش سرمایه خود اقدام به خرید ویلا در شمال می کنند.

کسانی که این روش را جهت سرمایه گذاری در شمال انتخاب می کنند اگر در پیدا کردن ویلای مورد نظر خود دقت زیادی کنند می توانند یک سرمایه گذاری با بازدهی بالا را انجام دهند.

اما علت افزایش فروش و خرید ویلا در شمال فقط به مسائل اقتصادی ختم نمی شود، همان طور که در ابتدای این مقاله ذکر کردیم وجود دلایلی مثل آلودگی هوا، آلودگی صوتی، ازدحام و سخت شدن زندگی شهری کافی است تا افراد زیادی از شهرها فراری شوند و به زندگی در مناطق خوش آب و هوا و بکر روی آورند.

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا

حتی اگر به خاطر شغلتان نتوانید به صورت دائم در شمال زندگی کنید. حتما دوست دارید در یکی از شهرهای شمالی کشور ویلایی را داشته باشید. تا در تعطیلات و آخر هفته ها چند روزی را به دور از هیاهو و در آرامش در ویلای خود بگذرانید.

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا یکی از جذاب ترین انتخاب ها برای خریداران می باشد،. وجود دریا در نوشهر باعت شده تا ویلاهای ساخته شده. در این شهر دیدی کامل از دریا را داشته باشند. این ویلاها لذتی وصف ناپذیر از داشتن یک ویلا ساحلی را به همراه دارند.

ویلا ساحلی در نوشهر با دید کامل دریا بسیار متنوع بوده و خریداران می توانند طبق سلیقه خود اقدام به خرید کنند.

ویلا در نوشهر با دید کامل دریا

خرید ویلا
خرید ویلا ساحلی

چه عواملی تاثیر زیادی جهت سرمایه گذاری در نوشهر دارند؟

یکی از بزرگترین مزیت هایی که باعث شده است. سرمایه گذاران زیادی نوشهر را جهت سرمایه گذاری و خرید ویلا در شمال انتخاب کنند. نزدیک بودن دریا و جنگل در نوشهر و مناطق آن می باشد.

نزدیکی نوشهر به جاده چالوس یکی دیگر از مهم ترین مزیت های نوشهر برای خرید ویلا در نوشهر یا سرمایه گذاری های دیگری مثل خرید زمین و خرید آپارتمان می باشد.

طبق مصوبه هیات مدیره مناطق آزاد کشور، شهرستان نوشهر در اولویت اولیه برای تبدیل شدن به منطقه آزاد می باشد. نوشهر در حال حاضر هم یک منطقه ویژه اقتصادی در شمال کشور می باشد. که به خاطر وجود بندرش شانس زیادی برای تبدیل شدن به منطقه آزاد دارد.که طبق مصوبه جدید مجلس بندر نوشهر جز منطقه مازندران قرار گرفته است . در مراحل نهایی برای اجرایی شدن میباشد.

یکی دیگر از مهم ترین مزیت های نوشهر وجود کمترین ترافیک در این شهر می باشد. به طوری که ما حتی در تعطیلات و ایام شلوغ هم ترافیک سنگینی در نوشهر مشاهده نخواهیم کرد. این خود عامل مهمی است که باعث می شود افراد زیادی برای خرید ویلا در نوشهر مشتاق باشند.

یکی دیگر از عامل های مهمی که در آینده ای نزدیک باعث رشد اقتصادی نوشهر می شود این است که به احتمال زیادی غرب استان مازندران به مرکزیت نوشهر به عنوان یک استان کاملا مجزا و جدید جدا خواهد شد در صورتی که این احتمال به واقعیت تبدیل شود سرمایه گذاری و خرید ویلا در نوشهر رونق فراوانی پیدا می کند.

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

رشد اقتصادی در نوشهر

یکی دیگر از اتفاق های مهم در نوشهر پروژه در حال ساخت جاده ساحلی به طول چندین کیلومتر از داخل سواحل دریای خزر از سمت نوشهر به شهرهای رویان و نور می باشد.

پس از اتمام این پروژه قطعا تعداد سرمایه گذاران و خریداران بیشتری برای خرید ویلا، خرید زمین و خرید آپارتمان روانه شهر نوشهر می شوند و نوشهر به عنوان قطب اصلی سرمایه گذاری در شمال زبان زد خاص و عام خواهد شد.

نکات مورد توجه در خرید ویلا ساحلی در نوشهر


اولین نکته مهمی که باید در خرید ویلا ساحلی مورد توجه قرار داد موقعیت جغرافیایی آن ویلا می باشد که بسیاری از موارد دیگری که مورد بررسی قرار خواهیم داد تحت تاثیر همین موضوع می باشد.

خرید آپارتمان در نوشهر

موقعیت جغرافیایی ویلا ساحلی خریداری شده باید مناسب و در جایی پرت و دور نباشد. تا در دسترسی به امکانات و دسترسی به خود ویلا به مشکل نخوریم.

وجود رطوبت در نوشهر و سایر شهرهای شمالی باعث شده. تا سازندگان به فکر ساخت ویلا بصورت عایق رطوبتی باشند،. ویلا ساحلی در نوشهر بسیار تحت تاثیر رطوبت قرار دارد.عایق بودن ویلای خریداری شده از گزینه های بسیار مهمی است. که میبایست مدنظر قرار دهید زیرا با گذشت زمان موجب فرسودگی و تخریب ساختمان میگردد.

بسیاری از ویلاهای تازه ساخت و امروزی عایق بوده و خریدار می تواند با خیال آسوده از این بابت ویلا را خریداری کند.

نوشهر بهترین شهر ساحلی در شمال

اگر بخواهیم شهرهای ساحلی موجود در شمال و استان مازندران را مورد بررسی قرار دهیم بی شک در پایان به این نتیجه خواهیم رسید که نوشهر بهترین انتخاب ممکن می باشد.

شاید بگویید شهرهایی به مانند چالوس و متل قو باید در اولویت باشند اما می توان تنها با بررسی یک دلیل ساده متوجه شد که نوشهر بسیار متفاوت تر از بقیه شهرها است.

آلودگی هوا در شهرهای بزرگ

نوشهر یکی از بهترین مناطق شمال از این جهت می باشد یعنی بهترین منطقه جهت خرید ویلا ساحلی، ویلا جنگلی، ویلا شهرکی، آپارتمان شهرکی و آپارتمان ساحلی می باشد، این شهر به دور از شلوغی و ترافیک بوده و از لحاظ امنیت بسیار عالی می باشد.

می رسیم به علت اصلی انتخاب نوشهر جهت سرمایه گذاری در بخش مسکن این شهر که آن هم وجود طبیعت بی نظیر در این شهر است، وجود دریا و ساحل و جنگل و کوهستان در نوشهر جلوه گاه هنرنمایی خداوند می باشد.

پس دلیل اصلی انتخاب بسیاری از سرمایه گذران برای خرید ویلا در نوشهر طبیعت این شهر می باشد که می توان با خرید ویلا در این شهر هم از دریا و هم از جنگل و کوهستان لذت برد.

گروه مشاورین املاک جهان

جهان سنتر
جهان سنتر | خرید ویلا ساحلی

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.