مجله اینترنتی و وبلاگ جهان سنتر
0

چگونه ویلای خود را بفروشیم؟ | جهان سنتر

چگونه ویلای خود را بفروشیم

چگونه ویلای خود را بفروشیم | برای اینکه ویلای خود را بتوانید در مدت زمان مناسبی به فروش برسانید، باید به گونه ای باشد که خریدار مورد نظر به همه مزایای ویلای شما آگاهی داشته باشد. وقتی این آگاهی باشد در خرید ویلای شما تعلل نمی کنند.حال ما یک سری اقدامات لازم را برای فروختن ویلا مورد بررسی قرار می دهیم.

مطالب بیشتر:

آشنایی با شهر رویان برای خرید ویلا | جهان سنتر

چگونه از مشاورین املاک راهنمایی بخواهیم؟ | جهان سنتر

خرید ویلا در رویان به صورت اقساطی | جهان سنتر

اگر از ما بپرسید که چگونه ویلای خود را بفروشیم،ما به شما رعایت نکات زیر را پیشنهاد می کنیم:

  • بازسازی ویلا و ارائه خوب به خریدار
  • عکاسی حرفه ای از ویلا و محوطه آن
  • ارتباط با یک مشاوره املاک خوب

بازسازی ویلا و ارائه خوب به خریدار


باید ملک خود را از نظر ظاهری بازسازی کنیم.چرا که ظاهر یک ملک جزء چیزهایی که بسیار به چشم خریدار می آید.

پس بهتر است که قبل فروش ویلا را تعمیر کنیم.مثلا داشتن دیوار های کثیف و کاشی های شکسته نمای ویلا را شبیه به یک جای متروکه می کند که این اصلا خوب نیست.

عکاسی حرفه ای از ویلا و محوطه آن


عکاسی از ویلا مخصوصا برای قرار دادن در سایت های املاکی جز مواردی است. که اگر درست انجام دهیم برای ما نتیجه مطلوبی دارد.شما برای این کار عکاس حرفه ای را انتخاب کنید، چرا که یک عکاس حرفه ای می داند که چگونه عکس را از زاویه های خوب بگیرد و این خیلی بهتر از عکسایی می شود که با گوشی خود می گیرید.

ارتباط با یک مشاوره املاک خوب


یک مشاوره خوب، در این زمینه از مهمترین عواملی است که ما در امر فروش یا خرید به آن احتیاج داریم.این املاک ها که در نقاط مختلف وجود دارند. و وضعیت بازار ملک را به خوبی می شناسند وتمامی قوانین و مراحل خرید وفروش را اطلاع دارند.

اما انتخاب املاک خوب خیلی مهم است.برای خرید وفروش ویلا در شمال کشور،املاک جهان جز بهترین مشاوران را دارا می باشد و با سابقه طولانی می تواند کمک مناسبی برای شما باشد.

چگونه ویلای خود را بفروشیم

استفاده از پرتال های آنلاین برای جستجوی ملک


در حال حاضر نرم افزار های جدیدی وجود دارد که از طریق آنها با استفاده از اینترنت تبلیغات زیادی را در وب سایت ها انجام می دهیم و با هزینه کم و بدون صرف وقت مشتریانی را بدست می آوریم. وبسایت جهان سنتر میتواند با ارائه جدیدترین و جامع ترین خدمات بروز در سراسر مازندران در هر لحظه از شبانه روز نیازهای شما در زمینه خرید و فروش املاک را برطرف سازد.

خرید ویلا در بابلسر

خرید آپارتمان در بابلسر

پرتال آنلاین فروش ویلا

این ها مواردی بودند که در پاسخ به سوال چگونه ویلای خود را بفروشیم میتواند برای ما مفید باشد.

از دیگر نکاتی که فروشنده یک ویلا باید بداند که آیا ویلایش آزاد هست.اینکه ویلایش آزاد است به این معناست .که اگر قبلا از طریق سند ویلا وامی دریافت کرده باشید، حتما باید تسویه شده باشد.

اگر به اینصورت نباشد ویلا آزاد نیست و امکان فروش آن را نخواهید داشت.یا ممکن است که تسویه را کامل انجام داده باشید اما هنوز ویلای خود را از رهن بانک در نیاورده باشید در اینصورت هم امکان فروش نیست شما ابتدا باید به بانک رفته و مراحل اداریش را انجام دهید و در دفتر خانه اسناد رسمی به ثبت برسانید.

البته یک سری تبصره هم نسبت به این مورد وجود دارد.آن هم به اینصورت است که هم خریدار هم فروشنده با همراه داشتن مدارک لازمه به بانک می روند، در صورتیکه آن سازمان مشکل نداشته باشد باهمان سند در رهن بانک می شود ویلا را خریداری کرد.

نقش مشاور املاک در خرید و فروش ویلا


مشاورین املاک یک واسطه، بین خریدار و فروشنده هستند. و از ابتدای شروع یک معامله تا رسیدن به نتیجه مطلوب همراه مشتریان خود می باشند.

در صورت وجود هر مشکلی در زمینه پرداخت هزینه ها، حقوقی بین دو طرف با عدالت رفتار کرده تا حقی از کسی ضایع نشود و عقد قرار داد بین دوطرف از طریق همین املاک ها صورت می گیرد.انتخاب یک مشاور املاک خوب در امر خرید و فروش خیلی مهم می باشد موقع انتخاب باید دقت کرد که با مشاورین سود جو و غیر مطمئن ارتباط نگیریم.

خرید ویلا در سرخرود

خرید زمین در سرخرود

مشاورین املاک

اگر شما در شمال کشور قصد خرید ویا فروش ویلا را دارید، پیشنهاد ما برای شما استفاده از مشاورین املاک جهان با داشتن چندین شعبه در کشور می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به وب سایت ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

http://amlaak-jahan.com/

www.amlakjahan.com

jahancenter.com

https://villajahan.com/

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.